dr hab. n. med. Maria Giżewska

Dr Giżewska jest wspaniałym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Opiekuje się nasza córką i synkiem, zawsze mogliśmy liczyć na jej fachową pomoc, nawet w środku nocy :) Jako młoda spanikowana mama gorączkującej wysoko córki zadzwoniłam do Pani Doktor o 4 nad ranem, zostałam wysłuchana i konkretnie poinstruowana co w takiej sytuacji czynić. Jest mocno zaangażowana w sprawy swoich małych pacjentów, nie bagatelizuje żadnych sygnałów zgłaszanych przez rodziców. W razie potrzeby kieruje na konsultacje do dobrych specjalistów. Pomaga jak może i kiedy tylko może. Pani Doktor jest kompetentną, konkretną i niezwykle sympatyczną osobą. Bardzo dużo dobrego zrobiła dla naszej rodziny i jesteśmy Jej za to bardzo bardzo wdzięczni.

przeszlismy z naszym synkiem cmv podejrzenie fenyloketonurii i co sie wiaze z tym wiele nerwow i czasu spedzonego w szpitalu .pani docent jest kompetentna i zyczliwa w stosunku do przerazonych rodzicow. dziekuje mama mateusza sury

Pani Doktor leczy moje dzieci od urodzenia i obydwoje za nią przepadają, a ja jako rodzic mam do niej ogromne zaufanie i jestem Jej ogromnie wdzięczna za wszystko. Od wielu lat mogę liczyć na pomoc i troskę w każdej sytuacji (tym bardziej, że zakres leczenia mojej dwójki niestety wykracza poza katarki i kaszelki), w tym skierowanie do odpowiednich lekarzy specjalistów i monitorowanie przebiegu leczenia (Pani Doktor sama dzwoni i dopytuje się o zdrowia dzieci i zalecenia terapeutyczne). Mimo, że jest niezwykle zajęta, zawsze oddzwania i jeżeli sama nie może przyjąć dzieci na wizytę, wskazuje alternatywy. Do Pani Doktor moje dzieci lecą jak na skrzydłach, bo podejście do nich ma naprawdę niesamowite, pełne ciepła i poczucia humoru. Jednocześnie jest niezwykle uważna, kompetentna, przy każdym badaniu zwraca uwagę na wszelkie nieprawidłowości, nawet niezwiązane bezpośrednio z problemem, z którym akurat się zgłosiliśmy, ale jednocześnie ich nie wyolbrzymia. Swoją siłą spokoju i rzeczowością przywraca do pionu i podtrzymuje na duchu przerażonych rodziców. Dzięki kompleksowej opiece roztoczonej nad moimi dziećmi maluchy są zdrowe i pogodne, a ja wiem, że w każdej sytuacji mogę liczyć na wspaniałego Lekarza. Serdecznie dziękuję.

Byłam z chorym synkiem u Doktor Giżewskiej. Jeszcze żaden lekarz nie zbadał go tak dokładnie i z wielką uwagą. Pani Doktor była szalenie miła i kompetentna - ma niesamowite podejście do dzieci! Spokojnie wytłumaczyła mi wszystko i odpowiedziała na wszystkie pytania. Poświęciła nam naprawdę dużo czasu. No i najważniejsze jej diagnoza była trafna i teraz mój synek biega zdrowy i uśmiechnięty.

Bardzo arogancka i nieuprzejma. Próbowałam umówić syna na wizytę była oziebla. Traktowała bardzo z góry a przecież chciałam być jej klientem . Po co ma prywatny gabinet skoro traktuje ludzi z góry. Zadzwoniłam do dr Krystyny Zielińskiej, która z uprzejmiscia i zaangażowaniem przyjęła nas na wizytę. Pozwoliła dzwonić do siebie nawet wieczorami.bardzo miła i ciepła osoba czego nie mogę powiedzieć o doktor Gizewskiej.

Gorąco i to gorąco polecam panią dr. Giżewską - po zdiagnozowaniu złożonej wady serca u naszego synka stanęła na głowie i poświęciła bardzo dużo swojego prywatnego czasu, aby znaleźć najlepszą klinikę kardiochirurgiczną, która specjalizuje się w operowaniu stwierdzonej u Wojtka wady. Interesowała się przebiegiem leczenia operacyjnego, sama z siebie "odpytywała" na odległość kardiochirurgów, co się z dzieckiem dzieje, i bardzo nas rodziców wspierała swoją naprawdę ogromną wiedzą w dość trudnym okresie pooperacyjnym, kiedy to nasz syn często chorował. Wojtek uwielbia panią Doktor, która jest osobą bardzo kontaktową, wesołą i z energiczną. Nasze dziecko cieszy się kiedy wizytę!! I to jest dopiero rekomendacja dla lekarza! Nam rodzicom dobrze się z panią Doktor wspołpracuje i mamy do niej wielkie zaufanie. Polecamy! Rodzice Wojtka

niekompetentna zlosliwa i nieprzyjemna nie polecam

niekompetentna zlosliwa i nieprzyjemna nie polecam

dziękuję że trafiliśmy pod jej skrzydełka dzieki temu mój synek nadal żyje jest na prawdę niesamowita mam do niej pełne zaufanie jeżeli mam polecić lekarza to właśnie ją

pani maria powina wiecej zainteresowac sie dziecmi ktore dawno nie byly ma odziale a potrzeboja opieki jak inne .

Co najważniejsze uratowała życie mojemu 2 miesięcznemu dziecku!! Nigdy jej nie zapomne i zawsze bede polecać i mówić, że jest najlepszym lekarzem. Walczy o każde dziecko - a to jest dla nas rodziców najważniejsze.