lek. dent. Maria Godlewska

Pełen profesjonalizm. 100% zaufania. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług ! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Z sukcesem leczy moje zęby od prawie 40-stu lat, a ja się bardzo cieszę, że dzięki Pani doktor jeszcze je mam. Nadmienię, że należę do pacjentów, którzy się boją wizyty u dentysty, a Pani doktor nie wiem jak Ona to robi - mówiąc inaczej najpierw zdobywa moje serce i umysł , a potem przystępuje do leczenia. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę gorąco polecam !!!

Bardzo polecam Panią doktor. Charakteryzuje się dokładnością i sumiennością. Walczy o każdy ząb. Uratowała moją dolną 7 pomimo tego iż było go tylko ze 20%.

tego iż było go tylko ze 20%.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Płock"?

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Małgorzata Łodzińska
1 Maja 12 lok. 13
09-400 Płock

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derma-Med"
Wyszogrodzka 18 A/2
09-402 Płock