lekarz Maria Grzech

Psychiatra

Nie polecam!!! Pani doktor przyjmuje prywatnie na ul. Zwierzynieckiej. Udałem się więc w godzinach pracy pani doktor ( przyjmuje od 13 do 16) Kiedy wszedłem do gabinetu o godzinie 15:40 pani psychiatra stwierdziła, że jest zmęczona i nie siły mnie już dzisiaj słuchać, tym bardziej że miała to być moja pierwsza wizyta. Sposób w jaki zostałem olany i potraktowany lekko mnie zszokował. Zero empatii, zrozumienia i współczucia. Z tego co wiem doktor Grzech działa w zawodzie już bardo długo i myślę że najwyższy czas przejść na emeryturę, jeżeli ma się takie podejście do pacjenta. Radzę panią doktor omijać szerokim łukiem.

Polexsm Pania Doktor z calego serca, jest bardzo sympatyczna, doswiadczona z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.

Liczy się tylko zapłata, zero zainteresowania pacjentem i jego chorobą. Nie twierdzę że ma być to psychoterapia, ale jakiś ogólny wywiad. Nawet u lekarza rodzinnego takowe się odbywają.

Bardzo odradzam tą panią doktor, która jest nastawiona do jak najszybszego spławienia pacjenta i obsłużenia jak najwięcej pacjentów w jak najkrótszym czasie, u mnie pierwsza wizyta trwała 10 min, kolejne wizyty max 3 min, zapytanie czy wszystko dobrze i wypisanie kolejnej recepty na ten sam lek i zainkasowanie 80 zł, liczą się tylko pieniądze i dzienny utarg, pacjent jest traktowano bardzo przedmiotowo, ODRADZAM!!!!!!! Wiesław

Bardzo dobry lekarz. Wizyta jest krótka, ale bardzo fachowa

Bardzo dobry lekarz. Wizyta jest krótka, ale bardzo fachowa

Dzięki Pani Doktor śpię spokojnie i moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Do psychiatry nie chodzi się, by rozwiązywał nasze problemy,lecz po to by pomagał nam samym poradzić sobie z nimi. A że może nie jest wylewna? Nie przychodzi się tam na pieszczoty,tylko po kompetentną pomoc. Bardzo Pani dziękuję.W trudnej dla naszej rodziny sytuacji,bardzo nam Pani pomogła.

nie polecam psychiatra to musi byc przede wszystkim czlowiek chcacy zrozumiec drugiego czlowieka

Zdecydowanie odradzam, lekarz który oczekuje tylko pieniędzy, nie pomaga wręcz mi zaszkodził

Poszedłem do pani doktor po leczeniu szpitalnym. Po pierwsze pani doktor nie pozwoliła mi się do końca wypowiedzieć i zadała tylko jedno pytanie. Oparła się na diagnozie szpitalnej i oczywiście potwierdziła rozpoznanie, zastosowała to samo leczenie które jak jej mówiłem nie skutkuje. Oto jest kompetencja pani doktor. Nie pozwala na zadawanie większej ilości pytań, a na zadane zwykle odpowiada "nie wiem". Jest szybka ale nic dobrego z tego dla mnie nie wynikło. Przestrzegam przed tą panią doktor i głęboko odradzam.

bardzo dobry lekarz; nie pozwala szybko zejść z tabletek, a dopiero wtedy, gdy pacjent jest na to gotowy;