lekarz Maria Handerek

Ja osobiście polecam Panią doktor, tak oddanego pacjentowi lekarza nie widziałam nigdy. Całą ciąże mogłam na nią liczyć o każdej porze. Po porodzie kiedy leżałam z córeczką na oddziale przychodziła jak tylko miała dyżur i sprawdzała czy wszystko wporządku.

Bardzo miła i kompetentna, wszystko wyjaśni pośmieje się w porządku

Bardzo miła i kompetentna, wszystko wyjaśni pośmieje się w porządku

Bardzo pretensjonalna i nie przyjemna w obyciu, pewnie za kaskę rozmawia z pacjentem inaczej ale na mnie zrobiła bardzo negatywne wrażenie dlatego nie polecam nikomu tym bardziej że przy mnie kilka kobiet (również w ciąży) zostało potraktowanych w ten sam opryskliwy sposób.

NA WIZYTACH PRYWATNYCH PANI DR MILUTKA, OBIECUJE ZŁOTE GÓRY, A PODACZAS MOJEGO PORODU SOBIE WYSZŁA ZE SZPITALA I NIE ODBIERAŁA TELEFONU, PRZETRZYMAŁA MNIE 24H PO OKSYTOCYNIE. MOJE DZIECKO 2 RAZY MIAŁO ZATRZYMANIE TĘTNA.

Bardzo mi pomogla po pierwsze nie zlekcewazyla moich dolegliwosci, pomogla przygotowac sie do operacji, odpowiadala na wszystkie niepokojace mnie pytania w dowolnycm czasie i starala sie zawsze odpowiedziec i podniesc na duchu, przejsc przez wszystko. Bede jej zawsze wdzieczna.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor-bagatelizuje problemy i choroby.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor-bagatelizuje problemy i choroby.