lekarz Maria Janas

2,2

A ja polecam pania doktor,,aby weszla i zobaczyla moja noge odrazu postawila diagnoze "jest pani chora na ROZE"...poznala sie od razu przy czym jest tak mila,,wytlumaczy wszystko !!!!dziekuje paniDoktor i oczywiscie pielegniarkom,,Renata Jakubowska

katastrofa napewno nie polecam rodziny janasów jako specjalistów!!!!!

katastrofa napewno nie polecam rodziny janasów jako specjalistów!!!!!

bardzo nie kompetentna sam bym lepiej zdiagnozował chorobę chociaż nie jestem lekarzem dziwie się że tacy ludzie są lekrzami

beznadzieja nie powinna leczyć ludzi nie ma pojęcia o leczeniu

beznadzieja nie powinna leczyć ludzi nie ma pojęcia o leczeniu

beznadziejny lekarz !!!!!!!!!! odesłała dwa razy pacjenta z silnym bólem brzucha zaleciła tylko środek przeciwbólowy, gdy pacjent pojawił się następnego dnia łaskawie wypisała skierowanie na badania.Niestety ta osoba już nie żyje być może gdyby Pani doktor od razu postawił trafną diagnozę nie doszłoby do takiego nieszczęścia!!!Wydaje mi się że temat woreczka żółciowego Pani doktor nie do końca zrozumiała(może opuściła ten wykład na studiach). Serce mi krwawi kiedy takie osoby mają tytuł lekarza bo przecież taka osoba ma ratować życie !!!!!!!!!! Proszę jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji piszcie może czas aby ta OSOBA już nie pełniła takiej funkcji!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla mnie i mojej rodzinki jest najlepsza.

Dla mnie i mojej rodzinki jest najlepsza.