Lekarze Kalwaria Zebrzydowska

Fizjoterapeuta

RehaBox fizjoterapia
Brody 148
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Niedawno korzystałam z pomocy Pani Ani. Rewelacyjna osoba, zna się na tym co robi , doskonały fachowiec. Polecam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Andrzej Gębala

Kardiolog

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "REVITA"
al. Jana Pawła II 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Polecam szczerze kardiologa dr Andrzeja Gębalę, lekarz bardzo miły, kompetentny, rzeczowy, wszystko wytłumaczył krok po kroku, uspokoił. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do dr Gębali.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Maria Szul

Pulmonolog, Pediatra

Sądowa 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Bardzo życzliwa, doświadczona Pani Doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Sympatyczna i przede wszystkim zawsze trafia z diagnoza.
{'id': 7391, 'name': u'Kalwaria Zebrzydowska'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk Ewelina Magiera-Fryc
Ul. Rólki 32
Kalwaria Zebrzydowska

Byłam u wielu dietetyków i żaden nie pomógł mi w moim schorzeniu cukrzyca typ2, dopiero wizyta u Pani Ewelinki rozwikłała wszystkie moje obawy i w końcu mogę normalniej żyć. Kuracja trwa i czuje się o niebo lepiej. Dziękuję i Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Elka

dr n. med. Tadeusz Ryłko

Pediatra, Internista

Miejska Przychodnia Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej
al. Jana Pawła II 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, którą od lat leczy doktor, moje dziecko - czwartym i napiszę tak: do tej pory wszystkie diagnozy były trafne. Świetny specjalista - Praktyk przez duże "P", nie teoretyk. Doktor przyjmie w razie uzasadnionej potrzeby nawet w nocy, niedziele i święta o ile jest akurat w domu. W obecnych czasach, to już rzadkość, nawet w prywatnych praktykach. Koszt wizyty kilkukrotnie niższy niż gdziekolwiek. POLECAM!

lekarz Zbigniew Zimmer

Internista, Kardiolog

Brody - Budynek OSP
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Bardzo polecam Pana doktora Zimmer, fachowe podejście do pacjentów, bardzo trafne diagnozy oraz uczciwe ceny. 100% zadowolenia.
Opinia dodana przez: Nikt

lekarz Zbigniew Potempa

Kalwaria Zebrzydowska

Witam, byłem kilkukrotnie u pana lekarza internisty Zbigniewa Potempy w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lekarz miły i uprzejmy. Raczej nie ma problemów z kolejkami. Lekarz poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i odpowiada na zadane pytania w miarę wyczerpująco. W razie konieczności nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty, lecz też nie wysyła pacjenta do specjalisty, gdy jest to zbędne. Nie naraża więc pacjenta na niepotrzebne "gonienie" po specjalistach. ...
Opinia dodana przez: Jan

Andrzej Marczyński

Kalwaria Zebrzydowska

Świetny stomatolog ,polecam. Mój stan uzębienia był tragiczny,a teraz znów mogę się uśmiechać 😊 jest kompetentny i najważniejsze że kocha to co robi. Robi wrażenie niemiłego ale to tylko pozory

lek. dent. Jarosław Warmuz

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Kościuszki 17 B
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nie polecam !! Udałam się do lekarza z bólem zęba, zrobił panoramę po czym stwierdził że na dwóch zębach które były już leczone kanałowo mam stan zapalny i najlepiej jak na tym który był ukruszony założy lekarstwo i plombę.a jak będzie dalej bolało to wtedy można pomyśleć o ponownym wyczyszczeniu kanału i wypełnieniu przy czym dodał że w jednym zębie jest możliwość rozlecenia się w trakcie czyszczenia kanałów 😏 Trwało ...
Opinia dodana przez: Grażka

lekarz Krzysztof Romańczyk

Bernardyńska 28
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Ciężko nazwać tą osobe lekarzem, jest chamski i bezczelny. Zachowuje sie jakby siedział w gabinecie za kare. Trafiłam do niego z powodu nieobecnosci mojego lekarza ,ale po wyjściu żałowałam ,że zdecydowałam sie na tą wyzyte. Poszłam z grypą po czym stwierdził ,że nic mi nie jest ,a nawet nie zajrzał do gardła. Uznał ,że jestem w super formie i jestem zdolna do pracy.

lekarz Halina Skrzypiec-Gerlach

ulica Kolejowa 12
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Pani Gerlach jest zarozumiałą ,opryskliwą i bez kompetencji "konowałem" dziwię się że w XXI wieku to beztalencie z postępującą ignorancją okulistyczną i brakiem szacunku do pacjenta a zwłaszcza osób starszych i kalekich ma pracę w przychodni. 75-letnią kobietę z pękniętą gałką oczną z wylewem krwi do oczodołu oderwaniem tęczówki i silnym bólem odsyła autobusem do szpitala w Krakowie-tylko cud i wspaniała wiedza w szpitalu okulistycznym w Krakowie sprawili że pacjent ...
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Izabella Śliwowska-Żmija

3 Maja 14

lekarz Jerzy Podhorecki

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne WARMUZ"
MARII KONOPNICKIEJ 18

lekarz Jacek Danowski-Zdziebło