lek. dent. Maria Jawor

2,2
1,8

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia i rozwiązania problemu. Mojej Mamie wypadła jedynka. Po czterech wizytach u innych stomatologów, gdzie dowiedziałyśmy się, że nie ma szans na wstawienie implanta, ponieważ pozostałe zęby nie są stabilne, ani na protezę, bo to skomplikowany i czasochłonny proces i należy kompleksowo podejść do problemu (cokolwiek miało to oznaczać), trafiłyśmy do Pana Przemysława Jawora. W czasie jednej wizyty Pan doktor pobrał odlew. Na kolejnej: proteza była już przygotowana do przymiarki. Proteza jest świetnie dobrana pod względem kolorystyki i kształtu zębów. Służy Mamie już kilka miesięcy. Jej cena: bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych zakładów stomatologicznych, które pobierały wysokie dla nas kwoty za konsultacje, a problem krępującej luki w uzębieniu pozostawał nadal nierozwiązany.

Wizyta zrealizowana w LuxMed dziwie się że firma zatrudnia takich lekarzy stomatologów. Po mimo obaw poprzednimi negatywnymi ocenami zdecydowałam się pójść na wizytę i to był błąd. Pani arogancka, niemiła, krzycząca i obrażona. Nie polecam !

Nie polecam... starsza Pani która z ogromną niechecią i łaską robi cokolwiek. Byłam tam jeden raz i nigdy więcej.

Nie polecam... starsza Pani która z ogromną niechecią i łaską robi cokolwiek.
Byłam tam jeden raz i nigdy więcej.

Straszne wrażenie. Tylko przegląd, ale ta Pani się zupełnie nie nadaje do tej pracy. Nie wiem dlaczego Lux med ja zatrudnia. Chyba z braku laku. Nie zauważyła że mam odsłonięta szyjkę na górnym kle. Zalecenie to szczotkowac tego zęba od góry na dół. (?!) A zdaje się że bardziej adekwatny jest aparat ortodontyczny i implant czwórki której brak. Rzekomo nie mam ubytków, ale wrażenie jest takie, że chyba powinienem iść do innego dentysty, bo ta Pani chcę się jak najszybciej pozbyć pacjenta z gabinetu. Nigdy w życiu nie wybrałbym się na prawdziwe leczenie do tej Pani. Zachowuje się jakby nie wiedziała co robi za bardzo. Dramat

Do not reccomend the doctor. A simple teeth cleaning process turned into nightmare. Process was painful and i knew something is not right. 2 days later a big part of my teeth broke down. Had to go back to another doctor to get it fixed.