dr n. med. Maria Jeska

Psychiatra

Niestety w odróżnieniu od w większości dobrych opinii wpisze nie do końca dobrą laurkę. Pani Doktor Jeska podjęła się bardzo poważnej roli: wystawienia opinii w sprawie opieki nad moją córką w obliczu 3letniej alienacji rodzicielskiej. Mimo posiadania akt sprawy sądowej (ponad 10 tomów) i upływu 8 miesięcy, Pani Psychiatra nie zapoznała się z dokumentami, mimo że pod przysięgą zeznała że zrobiła to. W dodatku wystawiła ustną!!! opinie tylko na podstawie rozmowy ze zmanipulowanym dzieckiem (czego oczywiście na potrzeby ustnej opinii nie zauważyła, celowo?). Pani doktor zignorowała 2 opinie wydane przez poznański Ozss, nie podjęła trudu rozmowy z izolowanym od dziecka rodzicem. Być może dlatego że dziecko izoluje matka, wiadomo faworyzowana płeć. Mimo wielokrotnej próby kontaktu pani doktor wymownie milczy. Przykre że znając poważny problem alienacji rodzicielskiej pani Jeska go defacto popiera, przykre nie wiedząc z jakiego powodu że pani z takim autorytetem to zrobiła. Grzegorz Wiśniewski

Polecam z całego serca! Jest jak najbardziej na odpowiednim miejscu! Mój narzeczony zapoznał mnie z panią dr i skorzystanie z jej pomocy to najlepsza decyzja w moim życiu. Jest szczera, zaangażowana, wesoła i na prawdę potrafi dać dużo wiary w siebie. Potrafi dotrzeć do każdego oraz wytłumaczyc na czym polega problem.

Pani doktor o wielkim sercu, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, mój syn ma zaufanie tylko do Pani Marii

Pani doktor jest osobą bardzo otwartą i ciepłą. To nie psychiatra wypisujący tylko recepty, ale naprawdę specjalista godny zaufania i polecenia, słuchający pacjenta. Przemiła osoba

Za ciepło , wewnętrzną siłę, umiejętność wpłynięcia na pacjenta by sobie jednak nie szkodził (czyli takie pokierowanie rozmową, by leki jednak brać). Za to dobro i serce, które mają tylko osoby z powołania, gdzie Hipokrates mógłby sie ukłonić i podać bez wątpliwości rękę :-). Za to jakim jest człowiekiem i jak tym czlowieczeństwem dzieli się z inymi ludźmi i za ogromne pokłady wrażliwości i miłości do ludzi, niejednokrotnie bardzo cierpiacych

Ocena niech mówi za siebie. Pani dr jest bardzo uprzejma i wesoła. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę.Dziękuję za pomoc, bo była to dla mnie ostatnia deska ratunku.

Byłam wczoraj u pani doktor po raz pierwszy.faktycznie zaskoczyła mnie swoją wiedzą,empatią i podejściem do pacjenta.A choruję już długo.Tłumaczyła mi wszystko i poświęciła mi masę czasu.Naprawdę polecam

p. Maria jest osobą która jak mało kto oddana jest pracy którą wykonuje. Jest bardzo życzliwa i pełna empatii. Po każdej wizycie u niej jestem zadowolona i wraca mi chęć do życia. Jest świetnym lekarzem.

Pani Maria jest najlepszym psychiatrą, z jakim miałam kontakt. Jest bardzo uprzejma, pogodna, zabawna, bardzo łatwo nawiązuje kontakt, potrafi słuchać i daje doskonałe rady. Umie dodać siłę i motywację do działania. Świetnie dobiera leki i czuć, że jest lekarzem z powołania i zależy jej na dobru pacjentów. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

w sumie moje urojenia sięgają tak daleko, że nikt nie był mi w stanie pomóc. Odsyłali mnie po lekarzach od Łodzi po Katowice i Poznań. Jeden lekarz zlecił badania, że u mnie jest cofnięcie w rozwoju. Dr zauważyła po 5ciu wizytach i w sumie miała rację. Andrzej Agi.