dr n. med. Maria Jeska

Psychiatra

Ocena niech mówi za siebie. Pani dr jest bardzo uprzejma i wesoła. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę.Dziękuję za pomoc, bo była to dla mnie ostatnia deska ratunku.

Byłam wczoraj u pani doktor po raz pierwszy.faktycznie zaskoczyła mnie swoją wiedzą,empatią i podejściem do pacjenta.A choruję już długo.Tłumaczyła mi wszystko i poświęciła mi masę czasu.Naprawdę polecam

p. Maria jest osobą która jak mało kto oddana jest pracy którą wykonuje. Jest bardzo życzliwa i pełna empatii. Po każdej wizycie u niej jestem zadowolona i wraca mi chęć do życia. Jest świetnym lekarzem.

Pani Maria jest najlepszym psychiatrą, z jakim miałam kontakt. Jest bardzo uprzejma, pogodna, zabawna, bardzo łatwo nawiązuje kontakt, potrafi słuchać i daje doskonałe rady. Umie dodać siłę i motywację do działania. Świetnie dobiera leki i czuć, że jest lekarzem z powołania i zależy jej na dobru pacjentów. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

w sumie moje urojenia sięgają tak daleko, że nikt nie był mi w stanie pomóc. Odsyłali mnie po lekarzach od Łodzi po Katowice i Poznań. Jeden lekarz zlecił badania, że u mnie jest cofnięcie w rozwoju. Dr zauważyła po 5ciu wizytach i w sumie miała rację. Andrzej Agi.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126