lekarz Maria Jolanta Stanosz-Sankowska

Neurolog

Bardzo dobra Pani doktor niestety jedna osoba kazała mi się od tej Pani doktor wypisać ale wrócę do niej napewno.

Najlepsza Neurolog na świecie. Polecam z czystym sumieniem. Jestem zachwycona. Leczę się u Niej już kilka dobrych lat. Stawia dobrze diagnozę, wysyła na dalsze badania by określić stan pacjenta.

Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam. Chodze do Pani Doktor cały czas i jestem zadowolona. Bylam u nie jednego neurologa miałam dość odsłania mnie od drzwi do drzwi. Trafiłam do Pani Doktor tak naprawdę już bardzo zniechęcona do lekarzy i służby zdrowia. Pierwsze wrażenie po wizycie... Bardzo pozytywne byłam w szoku że zostałam potraktowana jak czlowiek. Pierwszy raz wyszłam z gabinetu z którego cokolwiek się dowiedziałam i do tego ze skierowaniem na badania. Lekarz który pracuje z pasją na pewno nie zmienie. Serdecznie pozdrawiam i polecam :)

Bardzo kompetentna pani doktor, leczyła najpierw mniej potem moje obie córki. Mam do niej pełne zaufanie i podziwiam za rzetelność i wyrozumiałość. Gorąco polecam !

Pani lekarz pracuje za karę w Szpitalu , nie potrafi podjąć u danego pacjenta żadnej diagnozy, nie jest przyjazna żadnemu pacjentowi. Odradzam tą przychodnie z tym lekarzem , który nie szanuje pacjenta oraz swojego personelu.

Nie potrafiła postawić diagnozy pomimo kompletu szczegółowych badań. Nie skonsultowała się z innym lekarzem aby mi pomóc. Obiecała, że skontaktuje się ze mną ponieważ być może położy mnie na oddział aby powtórzyć badania - czekam do dziś:)Musiałam jechać na wizytę do Poznania, gdzie lekarz od razu po objawach wiedział co mi jest.

leczę się u tej lekarki ładnych parę lat ze skutkiem odwrotnym do oczekiwanego. popełnia podstawowe błędy przy wypisywaniu recept. nie sprawdza czy lek jest w danym okresie refundowany. po 3 zwróceniu uwagi łaskawie raczyła to sprawdzić. okazało się że bezsensownie płaciłem 100% zamiast ryczałtu! jej pomyłek było więcej,aż szkoda gadać! nie polecam,a wręcz odradzam leczenia u niej jako neurologa!

Srenio oceniam pania doktor.120zl. za 10 minut poswiecenia czsudla pacjenta a przytym przepisa laleki bez zadnych konkretnych badan moze trafione zobaczymy!!!!

Korzystam z jej pomocy i opieki od dłuższego czasu i muszę powiedzieć,że jest lekarzem fachowym i dobrze podchodzi do pacjentów.