Maria Kaleta

Położna

Jednym zdaniem: Pani Maria to nie człowiek, to anioł!!! Wspaniała, ciepła, cierpliwa, uprzejma, pomocna. Jeśli wszyscy lekarze, położne i pielęgniarki mieliby tak ogromne serce, jak pani Maria, to świat byłby o wiele piękniejszy i lepszy.

Jednym zdaniem:
Pani Maria to nie człowiek, to anioł!!!

Wspaniała, ciepła, cierpliwa, uprzejma, pomocna.

Nie znam drugiej tak cudownej,ciepłej i profesjonalnej położnej! Niesamowite podejście do pacjenta, tak do mamy jak i do dzieciątka, ogrom wiedzy którą potrafi doskonale przekazać. Można by napisać dużo więcej ale słowa i tak nie oddadzą fenomenu Pani Marii Kalety, trzeba Ją poznać po prostu... :)

Pani Kaleta to kobieta z wielkim sercem i ogromną cierpliwośćią. Dzięki niej panie położne w szpitalu Żeromskiego całkiem inaczej podchodzą również do straty ciąży.

DZięki pani Marii udało mi się karmić piersią obie moje kochane córeczki. Bardzo Dziękuję :)

Profesjonalna i życzliwa pomoc, bardzo polecam!! Ponad miesiąc błądziłam po położnych i lekarzach. Dopiero Pani Maria umiała mi pomóc w problemach lakacyjnych, które mnożyły się jedne po drugich.Dziękuję za wszystko Pani Marii.

Wciąż poszukujesz "Położna Kraków"?

Regina Lis

Położna