lekarz Maria Karsznia

Dermatolog

Pani doktor powiedziała że kurację Izotekiem można zacząć tylko od września! Co za bzdura! Można zacząć w dowolnym miesiącu. Lekarka wypowiadała sie bardzo szybko i chaotycznie jakby chciała się mnie od razu pozbyć. Recepta na 100% dzieki i nie polecam !

Pani doktor bardzo mi się podobała - miła i uprzejma, szybko i konkretnie wytłumaczyła mi na czym polega moja dolegliwość, jakie są rokowania i jakie stosować środki. Poleciłam ją koledze i tym przypadku diagnoza też była trafna w 100%, zrobiła zabieg i po pierwszej wizycie za 70 zł jest zdrowy jak koń. Bardzo polecam.

moja lekarka nigdy nie nosi zlotych pierscionkow i nie jest otyla a wiec anonim jest z konkurencji a ja jestem zadowolona

bardzo bardzo dobry dermatolog.Pani dr jest bardzo miła,szybko rozwiazala moj problem z paznokciem miałam grzybice ,polecam :)

Polecam jak najbardziej swietny lekarz ktory wyleczył mi grzybice ,paznokiec sie W 100% sie zregenerował.bardzo miła Pani:)

Pani dr Karsznia nie spełniła moich oczekiwań. Wizyta zaczęła się od 10 min oczekiwania aż pani doktor uzupełni karty poprzednich pacjentów. Po rzuceniu okiem na problem, stwierdziła, że może przepisać jedynie nieskuteczne maści i antybiotyk, który i tak nie przyniesie żadnego efektu ( słowa pani doktor). Na dodatek wszystkie te ,,rady" przekazała mi uniesionym głosem. Nie polecam.

Szybka i prawidłowa diagnoza oraz skuteczne leczenie spowodowały maksimum zadowolenia z lekarza.Bardzo polecam.

Poszłam do niej bo ktoś powiedział, że to najlepszy dermatolog w Radomiu. Nie podała konkluzywnej przyczyny moich problemów, nie zleciła badań, nic. Powiedziała, żebym pojechała do sanatorium lub do spa to tam mnie wyleczą. Wzięła pieniądze i nasze drogi się rozeszły. W sumie nie wiem za co wzięła te pieniądze? Czyżby za to, że powedziała, że przyczyn choroby może być wiele. Mam dość takich otyłych pań, z masą złotych pierścionków, które wyglądają iście jakby z PRL-u wyjęte i tak samo się zachowują. Powinny były tam zostać.

nie polecam,musiałam udać sie do innego dermatolega po usunieciu przez Panią Karsznie kaszaka, zabieg bez znieczulenia na żywca nie przepisała mi żadnych maści do smarowania ani kontrolnej wizyty , wiec udałam sie do innego dermatologa.

KOMPETENTNA , SKUTECZNA I W DODATKU SYMPATYCZNA LEKARKA :)))) SZYBKA DIAGNOZA I LECZENIE .... POPRAWA NATYCHMIASTOWA . POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM ... CENA NIEWYGÓROWANA . BĘDĘ KORZYSTAĆ Z USŁUG PANI DOKTOR ....... W RAZIE POTRZEBY .

KOMPETENTNA , SKUTECZNA I W DODATKU SYMPATYCZNA LEKARKA :))))