dr n. med. Maria Kaźmierczak

od wielu lat korzystam z uslug pani doktor i ja osobiscie polecam :) jest bardzo sympatyczna i potrafi rozmawiac z pacjentka. Zawsze zleca szereg badan i dokladnie i delikatnie wykonuje badanie ginekologiczne.

Pani doktor niezbyt miła traktuje pacjentki z góry i przedmiotowo, jeszcze bardziej niemiłe pielęgniarki. Po jej badaniu w ciąży trafiłam do szpitala i mało nie poroniłam. Jeżeli ktoś twierdzi, że jej badania są delikatne, nie był chyba jeszcze u dobrego ginekologa. Wiem też, że nie jestem pierwszą, która w ten sposób ucierpiała przez Panią doktor.

Kolejne słowa najwyższego uznania. Beata F.

Kolejne słowa najwyższego uznania. Beata F.

Dzisiaj byłam u Pani Marii w Sanitasie, była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna w życiu. Wszystko ładnie wytłumaczyła, co i jak robi itp. Bardzo delikatna i uprzejma :) Mogłam liczyć na pełną dyskrecję, zwłaszcza że jestem niepełnoletnia. Wysłała mnie na badania, starannie dobrała tabletki, dała książeczkę edukacyjną i wizytówkę żebym mogła zadzwonić w razie jakichkolwiek pytań :) BARDZO POLECAM Panią Doktor - na pewno do niej wrócę :-)

BARDZO POLECAM Panią Doktor - na pewno do niej wrócę :-)

Wizyta prywatna, droga plus milion badań, również prywatnyc (ponad 300zł). Do tego niemila, moim zdaniem niekompetentna, nie tlumaczy tylko wypisuje kolejne rp albo kieruje do spitala, pytanie tylko po co, i czy napewno diagnoza jest trafna...

Nic przyjemnego. Wypisanie recepty i po sprawie, a przecież nie tylko o to chodzi.

Super miła, kontaktowa, znająca się na rzeczy, skuteczna.

Super miła, kontaktowa, znająca się na rzeczy, skuteczna.

Pierwsza wizyta była przyjemna ale chyba tylko dla pozyskania "klienta". Kolejne to tylko wypisanie recept.. Badanie bardzo bolesne do tego bez usg i podstawowego badania piersi! ;/