lekarz Maria Kiersnowska

Neonatolog, Pediatra

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast skupić się na chorym dziecku skupia się na nadwadze dziecka. A my przyszliśmy przecież z bolącym gardłem. Nieprzyjemna, brak podejścia do dziecka. Jedyny plus to to że przyjmuje w niedziele i święta i zawsze odbiera telefon.

Prawdziwy fachowiec od leczenia dzieci i rodziców ;-) ! Ogromne doświadczenie. Lekarz z powołaniem ! Dziękujemy

Lekarka starej daty ale z aktualną wiedzą. Bardzo zaangażowana, zawsze można liczyć na pomoc niezależnie od tego czy to powszedni dzien czy swieto . Stara się zawsze leczyć tak żeby antybiotyk był ostatecznoscia. Za każdym razem bardzo nam pomogła. Jako niedoswiadczona matka zawsze mogę liczyć na rozmowę, poradę i wiem ze zależy jej przede wszystkim na dobru dziecka. Nie podchodzi do swoich pacjentów rutynowo. Widać ze to jest jej powołanie i robi to z sercem. Polecam. My dojeżdżamy spoza Skarżyska. Warto.

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w Warszawie, bo powinnam w Skarżysku, albo np. w Starachowicach. Chwaliła się również, że jest najlepszym specjalistom od laktacji w całej Polsce. Gdy zapytaliśmy ją jak ochładzać dzieciątko podczas upałów, to podsumowała, że przez nas dziecko umrze. Wizyta trwała dość długo, ale nie prowadzona na temat. Dziecku p. dr przepisała maść, którą inna pediatra kazała natychmiast odstawić. W czasie wizyty działo się więcej, ale to za dużo pisania. Po wyjściu mało się nie rozpłakałam. Dobrze, że nie pojechałam tam sama. Żałuję, że po prostu stamtąd nie wyszłam. Inny lekarz stwierdził, że dziecku schodzi meszek płodowy. A krostki na twarzy to trądzik niemowlęcy. Ogólnie, nie polecam. Brak umiejętności w komunikowaniu się z ludźmi, a szczególnie z młodymi matkami, które potrzebują wsparcia i zrozumienia, a nie wysłuchiwania zarzutów i znoszenia humorów p. dr.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejmą aczkolwiek rzeczową i konkretną osobą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i co najważniejsze nie przepisuje od razu antybiotyku tylko stara się leczyć innymi lekami. Nasz synek już po pierwszej dawce lekarstw poczuł się lepiej. Wizyta nie jest droga gdyż w cenę wliczone jest wizyta kontrolna. Dla mnie jako matki byla bardzo miła, wszystko konkretnie wyjaśniła. Polecam serdecznie.

Najlepszy lekarz jaki jest w skarżysku i okolicy. Polecam każdemu i polecać będę nadal. Zdecydowanie lekarz powołania.

Najlepszy lekarz jaki jest w skarżysku i okolicy.
Polecam każdemu i polecać będę nadal.
Zdecydowanie lekarz powołania.

Lekarz godny polecenia, stawia trafne diagnozy ,po wizycie moglma liczyc na konsultacje telefoniczną w razie potrzeby,wizyta kontrolna w cenie

zastanawia mnie po co tacy lekarze są.... poszłam z synem do Pani "doktor" bo mial kaszel uporczywy, powiedziala że nic mu nie dolega, aczkolwiek ma nadwage ( której nie stwierdził żaden inny lekarz) zamiast leczyć kaszel przepisała syrop na odchudzanie.... a następstwem postepowania tej o to osoby jest silne zapalenie krtani. Jeżeli tacy lekarze będą leczyć dzieci to na dobre naszym maluchom to nie wyjdzie!!!! Nie polecam tej kobiety.

Dzieki niej moje dziecko wylądowało w szpitalu odwodnione i leczone na inna chorobe a nie ta co miało.

Profesjonalny lekarz starej. Jest surowa dla matek. Prowadzi 3 dziecko w mojej rodzinie zawsze ogromnie zaangażowana . Według mnie to najlepszy specjalista w regionie. Problem to że w gabinecie zawsze tłok, ale to pewnie dlatego ze warto ;-) Gorąco polecam.