dr n. med. Maria Kniażewska

Pediatra, Nefrolog

Lekarz godny polecenia , na prawdę , kompetentny , rzeczowy a do tego miła osoba , jestem zadowolona z tego jak prowadzi mojego syna - od urodzenia i z dzieckiem jest wszystko w porządku .

Lekarz z powołania! Zna mojego synka od urodzenia, mały dziś ma prawie trzy latka i przez ten czas zrobiła dla nas bardzo dużo i jeszcze więcej. Miło jest wejść do gabinetu na Ligocie i usłyszeć od Pani Doktor "nie dawno myślałam, co u Was słychać". Zawsze można liczyć na konsultacje telefoniczną, Pani Doktor jest Aniołem.

Świetny lekarz, zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor zarówno na wizytach prywatnych jak i na oddziale szpitalnym. Godna polecenia.

zdecydowanie polecam swoim wrogom takiego lekarza który sam nie wie jaką sobie dać ocenę i kokietuje pacjentów.

Profesjonalny lekarz z powołania ze wspaniałym podejściem do dzieci. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bytom"?

Strzelców Bytomskich 4/1
Tynior&Tynior