lekarz Maria Koch-Kulbiej

Mogę polecić Panią Marie, jak dla mnie jest lekarzem z powołania. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Osobiście jestem z niej bardzo zadowolona i chociaż nie mam blisko wolę poświęcić trochę czasu i dotrzeć do zaufanego lekarza. POLECAM!!! ;)

POLECAM!!! ;)

Jestem bardzo zadowolona po wizycie u pani doktor.Była to wizyta na "fundusz",pani doktor jest godna polecenia,jest to bardzo skromna i empatyczna oraz kompetentna specjalistka.Byłam zrobić cytologię,pobierana była jednorazowa szczoteczką cytologiczną która nie powoduje krwawień podczas wymazu i jednorazowym wziernikiem (byłam pozytywnie zaskoczona bo jeszcze do dziś w niektórych prywatnych gabinetach narzędzia metalowe są sterylizowane w płynach).Dodatkowo zrobiła mi usg jamy macicy,to wszystko w ramach ubezpieczenia.Bardzo dobry fachowiec nie nastawiony na korzyści finansowe,rzadkość.Polecam.

Bardzo miła, kompetentna pani Maria :) Fachowo podchodzi do pacjenta jestem bardzo zadowolona. Naprawdę Polecam :) Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, wzbudza bardzo duże zaufanie :)

Bardzo miła, kompetentna pani Maria :)
Fachowo podchodzi do pacjenta jestem bardzo zadowolona.

Świetny lekarz, który traktuje każdego pacjenta jak człowieka. Znajduje czas na rozmowę a nie tylko na samolot i do widzenia, wiec mimo,że mieszkam w Pile to raz w roku wolę jechać do Trzcianki niż odwiedzić miejscowego lekarza.

Bardzo dobra pani Maria juz 2ciążę przechodze u tej pani jest rewelacja

Bardzo dobra pani Maria juz 2ciążę przechodze u tej pani jest rewelacja

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Trzcianka"?

dr
Wiktor Machowina