lekarz Maria Kocuj

2,9
2,7
2,6
2,1

Ta Pani jest najgorszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Jest nieprofesjonalna, niekulturalna, a jej zachowanie w stosunku do dziecka jest karygodne. Wizyta prywatna trwała kilka minut, Pani doktor „zapomniała” większości narzędzi, blednie zdiagnozowała chorobę mówiąc, ze to pewnie zwykła infekcja i ze tylko mu się wydaje, ze go boli. Bardzo niemiła i niedelikatna w kontakcie z dzieckiem. Dziecko jeszcze 15min po wyjściu tej Pani zanosiło się płaczem. Na drugi dzień lekarz specjalista zdiagnozował ostry stan zapalny, konieczne było włączenie antybiotyku. NIE POLECAM i nie życzę nikomu przyjemności poznania tej Pani ...

NIE POLECAM i nie życzę nikomu przyjemności poznania tej Pani i jej etyki pracy.

Beznadziejny pediatra. Nie przeprowadzila wywiadu lekarskiego. Zatem i diagnozy nietrafne. Przyspozyla niemowlakowi wiele cierpienia przepisujac najrozniejsze leki i podejmujac pochopne decyzje (natychmiastowa zmiana mleka, co doprowadzilo nas do szpitala). Jesli chodzi o prywatna wizyte to tez niestety porazka. 100 zl za 10 min gadu gadu i szperanie zwykla lyzeczka w gardle dziecka. Strasznie nieprofesjonalnie. Rodzice odradzam i nie polecam tego pediatry!

Nie rozumeim negatywnie nastawionych osób do dr Kocuj , jesli cos mi w zyciu nie pasuje zwyczajnie z tego nie korzystam , owszem wizyty sa drogie ale to tez pojecie względne zależne od naszych zarobków , dla mnie dr Kocuj jest PROFESJONALISTKA ,która znajdzie czas na rozmowe o prywatnym życiu i czas na postawienie właściwej diagnozy. MOja Córeczka jest pod opieka dr Marii od 2 miesiąca życia ( niedawno skonczyła 2 latka) i jak dotąd nie zawiodłam sie na Dr Kocuj , piszecie ,ze sie spóźnia , owszem , ale mi to np nie przeszkadza, w koncu jestem w domu a nie w poradni wiec zajmuje sie sprawami domowymi i z uśmiechem witam dr Marie gdy pojawi sie u Nas, nie wazne czy spożnila sie godzine czy dwie . Jest przekochaną osoba . Zatroskanym Mamą jak najbardziej POLECAM opieke pediatryczna Dr Kocuj . Pozdrawiam wszytkich serdecznie .
Baśka.

W zasadzie ciężko ocenić p. Doktor. Poniekąd mogę potwierdzić negatywne wpisy: - spóźnia się, czasem nawet kilka godz., ale z reguły dzwoni, że się spóźni - baaaardzo dużo gada i zazwyczaj nie na temat, który mnie (rodzica) interesuje - wprasza się na siłę na kontrolne wizyty (trzeba uciąć rozmowę i powiedzieć, że NIE) - bardzo długo siedzi na wizycie. Czasem i 1,5godz. - przepisuje drogie leki, gdyż uważa, że są lepsze i lepiej zadziałają - nastawiona na kasę, choć z drugiej strony to jej praca, więc każdy z nas też ...

W zasadzie ciężko ocenić p. Doktor.
Poniekąd mogę potwierdzić negatywne wpisy:
- spóźnia się, czasem nawet kilka godz., ale z reguły dzwoni, że się spóźni
- baaaardzo dużo gada i zazwyczaj nie na temat, który mnie (rodzica) interesuje
- bardzo długo siedzi na wizycie. Czasem i 1,5godz.
- przepisuje drogie leki, gdyż uważa, że są lepsze i lepiej zadziałają
- nastawiona na kasę, choć z drugiej strony to jej praca, więc każdy z nas też zawsze chce zarobić.

A co do leczenia dziecka to zawsze stawia właściwe diagnozy. Faktycznie zna moje dziecko i zawsze właściwie i w miarę szybko je wyleczy. Nie daje na wszystko antybiotyków, antybiotyk podaje w ostateczności. Byłam u 3 innych lekarzy i niestety albo chcieli leczyć wirusa antybiotykiem, albo bagatelizowały objawy.
Plusem jest też to, że mogę do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomoże - przyjedzie, załatwi leki, itp..
Nawet gdy była na wakacjach to sama od siebie wysyłała smsy, czy moje dziecko zdrowieje, czy wystarczy mi leków i załatwiała leki.
Reasumując, jest jaka jest - zwariowana, roztrzepana. Nieraz miałam ochotę znaleźć kogoś innego, natomiast przypuszczam, że u nikogo nie będę miała tego komfortu i bezpieczeństwa, że o każdej porze dnia i nocy znajdę właściwą pomoc - a z dziećmi jak wiadomo, nigdy nic nie wiadomo.

brak slów miałam kiedyś bardzo dobre zdanie na temat p.marii znam ją od ponad 11lat ale zawiodłam się wszystko u tej pani sprowadza sie do piniędzy jest mi przykro a co do leczenia to szkoda mowic .

Witam wszystkich oraz pozdrawiam Panią Doktor Marię. Od 22 lat ja oraz moja rodzina jesteśmy pod stałą opieką tegoż lekarza i o mało z fotela nie spadłam jak czytałam ten obrzydliwy stek oszczerstw w kierunku tak dobrego lekarza jaką jest Maria Kocuj. Pani Kocuj ma olbrzymie doświadczenie pediatryczne z uwagi na staż oraz tradycje rodzinną .... Nigdy przez tyle lat jak leczy moje dzieci nie omyliła się w diagnozie a dzieci szybko i bezstresowo wychodziły z chorób.. Jeżeli chodzi o czas poświęcany to wiadomo że każda matka by chciała by ...

Witam wszystkich oraz pozdrawiam Panią Doktor Marię.
Jeżeli chodzi o czas poświęcany to wiadomo że każda matka by chciała by jak najdłużej i najszczególniej lekarz właśnie jej dzieckiem się zajmował ale moi drodzy takich naszych dzieci Pani doktor ma bardzo dużo...i wie ile może każdemu dziecku poświęcić czasu by je kompleksowo zbadać.
Oceniam lekarza jako dobrego fachowca oraz przyjazną duszę...oby wszyscy lekarze tacy byli jak jest nasza Pani Doktor Maria.
Z poważaniem pacjentka wraz dziećmi z ul.Fałata

Poszedłem z niemowlakiem z powodu bólu brzuszka, Tak nim nawiwijała i naciskała na brzuszek, że do dzisiaj żyję w stresie czy nie zrobiła mu jakiejs krzywdy. Od razu podała numer telefonu i zachęcała do prywatnej wizyty( łatwiej będzie znaleźć przyczynę bólu). Nie polecam Ja napewno będę tą pania omijał z daleka

Pani lekarz leczy moje już drugie dziecko. Prawdą jest że kasuje duże pieniądze, to znaczy wizyta kosztuje aż 70 zł, no a potem kontrola tyle samo (bo przecież w przychodni u lekarza też chodzimy na kontrolę), jednakże nigdy nie zdarzyło mi się żeby odmówiła przyjazdu o każdej porze i zawsze dobrze leczyła moje dzieci. Trafne diagnozy i dobre leczenie. Jeżeli oferowała się że przyjedzie na następną wizytę po prostu trzeba powiedziec NIE i to zdecydowanie i na pewno poskutkuje.

Pieniądze, pieniądze, pieniądze... najważniejsze. Uprzejmość a jakże byle by tylko naciągnąć zdesperowanych rodziców. Wizyty wymuszane, co 2 dzień na 3 min niby do kontroli."A to ja jeszcze jutro przyjdę zobaczyć dziecko" - 70 zł. NIE POLECAM. Podpisuję się pod każdą negatywna opinią na jej temat. Działa wszędzie tak samo: gada o rodzinie, ciu ciu ruciu słodzi, 3 min i jej nie ma, co nóż inne stawki, a w dodatku jeszcze każe po siebie schodzić <wnosic sprzęt> makabra!!!! PS. już dawno zrezygnowalismy z jej usług ;) Uffff

PS. już dawno zrezygnowalismy z jej usług ;) Uffff