lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Stomatolog bardzo dokładny i miły, rzeczowy, dobrze przedstawiający stan pacjenta, wyczerpująco odpowiadała na pytania i wszystko omawiała. Na pewno do niej wrócę.

Pani Mario ciesze się że na Panią trafiłam. Przyzna się że trochę panikowałam przed wizytą ale to wszystko przez inne osoby które straszyły mnie przed leczeniem zębów. Szkoda że tak późno do Pani trafiłam, szkoda utraconych zębów bo jak widać stomatologia i środki których się używa zupełnie zmieniły się do 10-20 lat wstecz. Można mówić że wizyta u stomatologa jest mało komfortowa ze względu na czas i dyskomfort długo otwartej buzi oraz utrudnione przełykanie śliny oraz oddychanie. ale napewno nie można powiedzieć że coś boli! Zdecydowanie polecam Panią wszystkim! Pozdrawiam:)

Pani Mario ciesze się że na Panią trafiłam. Przyzna się że trochę panikowałam przed wizytą ale to wszystko przez inne osoby które straszyły mnie przed leczeniem zębów. Szkoda że tak późno do Pani trafiłam, szkoda utraconych zębów bo jak widać stomatologia i środki których się używa zupełnie zmieniły się do 10-20 lat wstecz. Można mówić że wizyta u stomatologa jest mało komfortowa ze względu na czas i dyskomfort długo otwartej buzi oraz utrudnione przełykanie śliny oraz oddychanie. ale napewno nie można powiedzieć że coś boli! Zdecydowanie polecam Panią wszystkim! Pozdrawiam:)

Wielkie podziękowania dla Pani Pauliny, że każdy zabieg na wizycie odbywa się sprawnie i bezboleśnie. To co warto jeszcze podkreślić to miła atmosfera co dla takich panikarzy jak ja jest kluczowe. Pani doktor obecnie zajmuje się moim problemem z ortodoncją ale głęboko wierzę, że jesteśmy już bardzo blisko pożegnania tego problemu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Tarnów"?

Gabinet Stomatologiczny Dentystyczny
Grabno Szkoła 285