Maria Koprowska

1,9
2,1

Witam, Na początku grudnia byłam na wizycie u Pani doktor Koprowskiej w MultiMed Od czerwca choruję na nawracające zapalenie błony naczyniowej oka . Do Pani doktor poszłam z podstawowymi objawami tj. zaczerwienienie oka , ból i nieostre widzenie . Po " badaniu " następująca diagnoza - oko czyste nic sie nie dzieje - to ze zmęczenia . Ręce mi opadły ,od razu po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam do ubezpieczyciela aby umówił mnie na kolejną wizytę do okulisty. Na drugi dzień zostałam zapisana do innego lekarza , któremu opowiedziałam całą sytuację ...

Witam,
Na początku grudnia byłam na wizycie u Pani doktor Koprowskiej w MultiMed
Od czerwca choruję na nawracające zapalenie błony naczyniowej oka .
Po zbadaniu mnie - długotrwały stan zapalny .
Nigdy nie zdarzyło mi sie komentować pracy lekarzy. Ale szczerze i uczciwie odradzam wizytę u tej Pani doktor.

Bardzo profesjonalny i wysokiej klasy lekarz. Miałem obawę jak będzie przebiegać wizyta po przeczytaniu poniższych komentarzy, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że komentarze te są zmyślone lub pacjenci winą lekarza za swoją chorobę. Pani dr Koprowska wyleczyła mi oko pomimo, że wcześniej inni okuliści nie potrafili zdjagnozować choroby. BARDZO POLECAM DR Koprowską!!!

BARDZO POLECAM DR Koprowską!!!

Bardzo zdziwiły mnie poprzednie opinie. Pewnie po przeczytaniu ich nie zdecydowałabym się na wizytę u pani doktor. Trafiłam do niej przez przypadek, ponieważ sprawa była pilna i zależało mi tylko na tym żeby był to okulista, kto nieważne. Proszę nie wierzyć wszystkiemu co wypisuje się w internecie! Wysokiej klasy specjalista. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, wgłębiając się w mój przypadek i wyjaśniając wszystko po kolei. Wydaje się osobą uprzejmą i u mnie po kilku wizytach wzbudziła zaufanie. Byłam już u kilku okulistów z tym problemem i kończyło się na ...

Proszę nie wierzyć wszystkiemu co wypisuje się w internecie!
Wysokiej klasy specjalista. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, wgłębiając się w mój przypadek i wyjaśniając wszystko po kolei. Wydaje się osobą uprzejmą i u mnie po kilku wizytach wzbudziła zaufanie. Byłam już u kilku okulistów z tym problemem i kończyło się na przepisywaniu antybiotyków, a nawet zaleceń ciepłych okładów, które tylko pogarszały sytuację. Dopiero dr Koprowska rozpoznała przypadek i rozpoczęła leczenie.

Lekarz kompletnie bez kontaktu. Nie odzywa się prawie wcale. Wyszłam z gabinetu głupsza niż do niego weszłam. Nie polecam nikomu !!!

Trafiłem na tą kobiete przypadkowo nie nazywam jej lekarzem bo nie ma podejscia lekarskiego tylko pewnie papier zrobiony. Podejscie do pacjenta mimo prywatnej wizyty z wielką łachą jakby w Warszawie tylko ona była okulista. Tempo pracy jakby sniadania nie jadła. Zastanawiam się kto ja tam trzyma w tym Centrum Damiana. Zdecydowanie odradzam. Gdyby byla ocena 0 to bym jej dał bo na 1 trzeba sobie zasłużyc :-).

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki!!! Pracuję przy komputerze a więc zdrowe oczy są dla bardzo ważne. Zapisałam się do okulisty ponieważ pół oka miałam we krwi. Nie dość, że musiałam swoje odczekać (byłam zapisana na konkretną godzinę) i jak przyszłam czekały jeszcze 4 osoby zapisane wcześniej to oczywiście nie dostałam zwolnienia. Mówiłam, że przez 8 godzin siedzę przed komputerem. Nic to nie dało. Jeszcze musiałam dopytywać się co mi jest bo lekarka nie raczyła sama mi tego powiedzieć. Dostałam receptę i odmowę wydania zwolnienia. Wszyscy w pracy byli zdziwieni ...

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki!!!
Pracuję przy komputerze a więc zdrowe oczy są dla bardzo ważne.
Zapisałam się do okulisty ponieważ pół oka miałam we krwi. Nie dość, że musiałam swoje odczekać (byłam zapisana na konkretną godzinę) i jak przyszłam czekały jeszcze 4 osoby zapisane wcześniej to oczywiście nie dostałam zwolnienia. Mówiłam, że przez 8 godzin siedzę przed komputerem. Nic to nie dało. Jeszcze musiałam dopytywać się co mi jest bo lekarka nie raczyła sama mi tego powiedzieć. Dostałam receptę i odmowę wydania zwolnienia. Wszyscy w pracy byli zdziwieni bo byli przekonani, że z takim okiem nikt nie Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii o tej okulistce.

Mam ropne zapalenie spojówek. Tak się złożyło, że nie mam w tym momencie okularów, a soczewki nie wchodzą w rachubę przy takim zapaleniu, tym bardziej że przy kroplach, które przepisała pani doktor też soczewek nie mozna nosić. Poprosiłam panią doktor o chociaż jeden dzień zwolnienia (już było południe, więc właściwie w pracy nie byłabym pół dnia) żebym mogła chociaż wyrobić sobie okulary i podleczyć oczy. M.Koprowska: " Na takie rzeczy zwolnien nie wypisuje" Ja: "To jak ja mam pracować ??? " M. Koprowska: "Może pani siedzieć w pracy. Poza tym ...

M.Koprowska: " Na takie rzeczy zwolnien nie wypisuje"
Ja: "To jak ja mam pracować ??? "
M. Koprowska: "Może pani siedzieć w pracy. Poza tym może sobie pani kupić soczewki dziennie i wyrzucać je wieczorem"
Ja: "Przecież mówiła pani, że nie wolno nosić soczewek"
M. Koprowska: " To wszystko"

Ja pi******. Nie przyszłam wymusić zwolnienia !!!

NIE POLECAM JEŚLI KTOŚ MA CHORE OCZY !!! Jeśli chce sobie je zbadać, to jeszcze jeszcze, ale stosunek do pacjenta też byle jaki. Gdybym mogła, wolałabym poczekać 2 tygodnie, ale omijać takich ludzi z daleka.