lekarz Maria Kotwa-Siwoń

Jeden z najlepszych pediatrów w mieście, takich lekarzy już nie ma. Kompetentna i dokładna, poza tym ma intuicję

Za łatwo przychodzi jej dawać antybiotyki. Za to jest uprzejma, spokojna .

Za łatwo przychodzi jej dawać antybiotyki. Za to jest uprzejma, spokojna .

Moim zdaniem to naprawde bardzo dobry specjalista. Ma super podejscie do dzieci!!

Pani doktor jest bardzo dokładna, nieraz może się wydawać, że może jest zbyt dokładna ale dzięki temu niczego nie przegapi! Miałam przed nią dwóch lekarzy ale dopiero ona zauważyła pewne problemy u mojego dziecka, wysłała mnie na rehabilitację. Nie ma problemu z otrzymaniem skierowania na badania czy do specjalisty.Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość czekając na wizytę ponieważ każde dziecko jest badane kompleksowo i zawsze jest "poślizg" w czasie.

Świetna pani doktor bardzo uprzejma i delikatna . wszystko dokładnie tłumaczy i nie jest zwolenniczką antybiotyków jeśli tylko da się uniknąć antybiotyku to go unika .

Wspaniała Pani Doktor, kompetentna, bardzo dobre podejście do małych pacjentów. W 100% procentach polecam!!!