lekarz Maria Krakowiak

Neurolog

2,5

Zdecydowanie nie polecam. Mój mąż po ciężkim wypadku został przewieziony do szpitala w Poddębicach w którym pracuje Pani doktor. Nafaszerowala go psychotropami ,które po mojej własnej konsultacji z psychiatrą z innego szpitala potwierdziły moje obawy. Jeden lek wykluczał drugi. Mąż po nich był pobudzony. A od Pani "doktor" usłyszałalam tylko "proszę się liczyć, że będzie miała Pani duże dziecko w domu. Przecież po takim wypadku chyba liczyla się Pani z konsekwcjami". Zabrałam męża z tego szpitala do innego. Lekarze od razu odstawili wszystkie psychotropy. A Mój mąż jest dzis sprawny neurologicznie. Nie wiem co by się wydarzyło gdyby został pod opieką takich ludzi. Na pewno byłby uzależniony i być może byłby w hospicjum tak jak proponowali Ci "lekarze z Poddębic" z Pania Krakowiak.

Takiego podejścia do pacjenta nikomu nie życzę. Byłam ze skierowaniem na cito po urazie głowy, a na wizycie jedyne czego się dowiedziałam, ze taki uraz to nie uraz, ludzie po wypadkach mają pół głowy oskalpowane… Sytuacja miała miejsce w przychodni, a nie w szpitalu.

Pani doktor bardzo nieprzystępna, nic nie wyjaśniła i nie wykazywała zainteresowania dolegliwościami i zdiagnozowaniem przyczyny. Bardzo nieprzyjemna osoba. Udzielała zdawkowych wypowiedzi i informacji. Konkretną pomoc uzyskałam u zupełnie innego specjalisty. Zdiagnozował przyczynę moich dolegliwości i zaproponował możliwości leczenia. Niestety nie polecam usług Pani doktor.

Bardzo dobry lekarz, poświęca dostateczną ilość czasu pacjentowi, dzięki czemu stawia trafne diagnozy. Jedyna spośród wielu odwiedzonych wcześniej lekarzy, która rozpoznała mój przypadek. Specjalista godny polecenia !