lekarz Maria Krokosz

Pediatra

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

Pani doktor to cudowny Człowiek. Jesteśmy Jej pacjentami od 12 lat. Zawsze możemy liczyć na Jej pomoc. Konkretna, rzeczowa, świetny kontakt z dzieckiem, a do tego miła i sympatyczna. 100% zaufania. Nie wyobrażam sobie wizyty z dziećmi u innego lekarza. Polecam.

Nasz kontakt z Panią Krokosz zaczął się w szpitalu i trwa do dziś. Dziecko ma już 4,5 roku i z drugim też będziemy chodzić do dr. Krokosz. Wspaniała kobieta wyrozumiała, zatroskana o los małego pacjęta. Kompetentna!

Przebyliśmy długą wędrówkę po lekarzach z naszym 3 letnim synkiem.Żaden z lekarzy( prywatnych)nie był wstanie poświęcić nam tyle czasu jak i również dobrej diagnozy.Przemiła,przesympatyczna pani doktor godna polecenia w 100%.Wszystkie mamy pędzcie ze swoimi pociechami do pani dr.KROKOSZ!!!!

Wspaniały,dobry człowiek.czuła dla dzieci,wyrozumiała,odpowiada na wszystkie pytania.Zawsze pomocna,zawsze wysłucha. Dla mnie Anioł.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Koszalin"?

Poliklinika Koszalińska

Śnieżka 3