lekarz Maria Krokosz

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

Pani doktor to cudowny Człowiek. Jesteśmy Jej pacjentami od 12 lat. Zawsze możemy liczyć na Jej pomoc. Konkretna, rzeczowa, świetny kontakt z dzieckiem, a do tego miła i sympatyczna. 100% zaufania. Nie wyobrażam sobie wizyty z dziećmi u innego lekarza. Polecam.

Nasz kontakt z Panią Krokosz zaczął się w szpitalu i trwa do dziś. Dziecko ma już 4,5 roku i z drugim też będziemy chodzić do dr. Krokosz. Wspaniała kobieta wyrozumiała, zatroskana o los małego pacjęta. Kompetentna!

Przebyliśmy długą wędrówkę po lekarzach z naszym 3 letnim synkiem.Żaden z lekarzy( prywatnych)nie był wstanie poświęcić nam tyle czasu jak i również dobrej diagnozy.Przemiła,przesympatyczna pani doktor godna polecenia w 100%.Wszystkie mamy pędzcie ze swoimi pociechami do pani dr.KROKOSZ!!!!

Wspaniały,dobry człowiek.czuła dla dzieci,wyrozumiała,odpowiada na wszystkie pytania.Zawsze pomocna,zawsze wysłucha. Dla mnie Anioł.

Wspaniała pani doktor,polecam,leczenie na wysokim poziomie

Wspaniała pani doktor,polecam,leczenie na wysokim poziomie

super lekarz...jestem bardzo zadowolona z niej...polecam

super lekarz...jestem bardzo zadowolona z niej...polecam

Rowniez szczerze polecam doktor Krokosz, lekarz godny polecenia pod kazdym wzgledem. Pierwsza wizyta prywatnie potem juz panstwowo , fachowo i rzetelnie dowiedzialam sie wszystkiego na temat choroby dziecka, od samego poczatku nie trzeba bylo prosic sie o jakiekolwiek badania, co spotyka sie u wiekszosci lekarzy.

Miałam przyjemność spotkania się z Panią Marią podczas wizyty w szpitalu, a więc na państwowym gruncie. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, dokładna, spokojna, opanowana. Bardzo kompetentna. Wszystko wyjaśniła, opisała, odpowiedziała na każde pytanie. Polecam. Naprawdę jestem zadowolona z usługi.