Maria Krzysztofik

Pediatra

Pani Doktor świetna. Prawidłowo stawia diagnozy, wypisuje skuteczne leki. Leczyłam się u niej jako dziecko i teraz leczę swojego syna. Z czystym sumieniem polecam!

żle postawiona diagnoza ,nie skierowła na badania moje dziecko chodziło z mykoplazmą 1,5 miesiąca straciłam zaufanie

Leczę się u dr. Krzysztofik od 16 lat i jestem bardzo zadowolona, zawsze jest miła i uprzejma, po lekach które mi przepisuje nie mam żadnych skutków ubocznych. Bardzo się cieszę że leczę się akurat u p. Marii Krzysztofik ;)

witam jestem mamą od 9 lat niestety należe do przychodni na azorach ul.nałkowskiego to co tu się wyprawia to przechodzi ludzki pojęcie moje dzieci pewnego dnia budzą sie i okazuje sie ze maja gorączke więc dzwonie żeby sie zarejstrować do lekarza okazuje sie ze niema bloczków na dziś i jutro rejestatoka każe mi przyjś po połudiu napweno pani doktor przyjmie pani doktor mówi ze nas nie przyjmie bo ma dużo dzieci dzieci i odsyła nadal maja goraczke i co ja mam zrobić jade na galla okazyje sie ze córka ma zapalenie oskrzeli a syn podejrzenie ale nie daje nam atybiotyku tylko zebyśmy sobie poszli za dwa dni skontrokowac oczywiście dzwonie na dziś niema miejsca na jutro też dopiero na poniedziałek ide do lekarza w poniedziałek okazyje sie ze syn ma jednostrone zapalenie płuc i kogo to jest wina ze moje dziecko teraz jest chore lekarka niemiała prawa mnie odsyłac z gorączką to nie jest pierwszy raz tłumaczy się że ma dużo dzieci moje dzieci nie chorobliwe ide naprade w sytuacjach gdy potrzebuje pomocy
zasze sie u niej leczyłam dzieci a teraz to niewiem

Wybrałam panią doktor z polecenia i nie żałuję. Jest kompetentna, ma fantastyczne podejście do małych dzieci, antybiotyki przepisuje w ostateczności. Poza tym udziela wiele dobrych rad niedoświadczonym mamom, bardziej jak dobra ciocia niż lekarz.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska