Maria Krzysztofik

Serdecznie polecam oani doktor niestety je juz ona na emeryturze ale to jest wspanialy czlwoeik szkoda ze juz musiala odejsc zaden lekarz nie jest z takim cieplem do dziecka przyjechala do domu gdy poprosilam ze swieca takich lekarzy szukać

Pani Doktor świetna. Prawidłowo stawia diagnozy, wypisuje skuteczne leki. Leczyłam się u niej jako dziecko i teraz leczę swojego syna. Z czystym sumieniem polecam!

żle postawiona diagnoza ,nie skierowła na badania moje dziecko chodziło z mykoplazmą 1,5 miesiąca straciłam zaufanie

Leczę się u dr. Krzysztofik od 16 lat i jestem bardzo zadowolona, zawsze jest miła i uprzejma, po lekach które mi przepisuje nie mam żadnych skutków ubocznych. Bardzo się cieszę że leczę się akurat u p. Marii Krzysztofik ;)

witam jestem mamą od 9 lat niestety należe do przychodni na azorach ul.nałkowskiego to co tu się wyprawia to przechodzi ludzki pojęcie moje dzieci pewnego dnia budzą sie i okazuje sie ze maja gorączke więc dzwonie żeby sie zarejstrować do lekarza okazuje sie ze niema bloczków na dziś i jutro rejestatoka każe mi przyjś po połudiu napweno pani doktor przyjmie pani doktor mówi ze nas nie przyjmie bo ma dużo dzieci dzieci i odsyła nadal maja goraczke i co ja mam zrobić jade na galla okazyje sie ze córka ma zapalenie oskrzeli a syn podejrzenie ale nie daje nam atybiotyku tylko zebyśmy sobie poszli za dwa dni skontrokowac oczywiście dzwonie na dziś niema miejsca na jutro też dopiero na poniedziałek ide do lekarza w poniedziałek okazyje sie ze syn ma jednostrone zapalenie płuc i kogo to jest wina ze moje dziecko teraz jest chore lekarka niemiała prawa mnie odsyłac z gorączką to nie jest pierwszy raz tłumaczy się że ma dużo dzieci moje dzieci nie chorobliwe ide naprade w sytuacjach gdy potrzebuje pomocy
zasze sie u niej leczyłam dzieci a teraz to niewiem

Wybrałam panią doktor z polecenia i nie żałuję. Jest kompetentna, ma fantastyczne podejście do małych dzieci, antybiotyki przepisuje w ostateczności. Poza tym udziela wiele dobrych rad niedoświadczonym mamom, bardziej jak dobra ciocia niż lekarz.

Pani doktor Marysia to ogromna wiedza merytoryczna, a przy tym świetny, doświadczony, przyjazny maluchom specjalista- jeździmy do Pani doktor z drugiego końca Krakowa, zawsze przyjmuje nas z uśmiechem, ma czas i ochotę wszystko wyjaśnić, nawet w niedzielę odbiera telefon! polecam z czystym sumieniem!

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Doktor! Ma bardzo dobre podejście do dzieci, sprawnie zbada nawet maluszka, nie narażając go na płacz.Nie przypisuje bez potrzeby antybiotyków, co jest teraz nagminne u większości lekarzy! Mam do niej pełne zaufanie

Lekarz z powołania. Podejście do małych pacjentów wyjątkowe. Szybko ich sobie zjednuje, przez co wizyta u lekarza nie musi być dla maluchów traumatycznym przeżyciem. W pełni polecam.

leczy najlepiej jak umie,ale nie wszyscy to naukowe omnibusy a la dr House,gdyby inni lekarze w tym wieku przyjmowali tylu pacjentów i odbierali tel.o każdej porze dnia byłoby miło,zwł,że większość malkontentów leczy się na NFZ i cierpi na zesp. MUNHAUSENA