dr n. med. Maria Krzyżanowska-Woźniak

Cudowny człowiek i dobry fachowiec. Uważna, kompetentna, ciepła w kontakcie. Polecam , takich lekarzy rzadko się już spotyka - stara szkoła... Dr Krzyżanowska jest nie do zastąpienia, próbowałam nie da się.

Cudowny człowiek i dobry fachowiec. Uważna, kompetentna, ciepła w kontakcie.
Polecam , takich lekarzy rzadko się już spotyka - stara szkoła...
Dr Krzyżanowska jest nie do zastąpienia, próbowałam nie da się.

Nie polecam Pani doktor, moje badanie prywatnie trwało 4 i pół minuty w gabinecie typowo komunistycznym .Zastanawiam się co się dzieje na kasę chorych. Stwierdziła że jestem w ciąży i tyle. Okazało się po kilku dniach, gdy udałam się do innego lekarza że mam torbiel 5cm na 4cm. Absotutnie żadnego zaangażowania. Pani czeka tylko na pieniądze. Jest Pani wypalona Pani doktor albo chęć zarobku tak Panią zniszczyła. Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza.

Witam, Pani doktor jest moim ginekologiem od 6 lat, wcześniej leczyłam się u niej na NFZ, teraz chodzę prywatnie, nie zauważyłam żadnej różnicy w poświęcaniu czasu przez Panią doktor itp, szczęśliwie donosiłam pierwszą ciążę dzięki tej Pani, która w porę skierowała mnie do szpitala z powikłaniami, jest osobą ciepłą, życzliwą, w pełni profesjonalną, jestem bardzo zadowolona. Korzystałam w międzyczasie z usług i porad trzech innych lekarzy (poniewaz miałam bliżej miejsca zamieszkania), lecz doznałam tylko rozczarowania i wróciłam do Pani Krzyżanowskiej - Woźniak

Witam,

Wiecznie niezadowolona i z kwaśną miną, ale konkretna, na wizycie prywatnej trochę milsza...ogólnie niezła ale na stałe nie oddałabym się "w jej ręce" ;)

Była to pierwsza wizyta u ginekologa mojej córki. Polecono mi tę lekarkę, jako osobę o bardzo życzliwym podejściu do młodych pacjentek, poza tym doświadczoną, kompetentną i uprzejmą. I taka też się okazała. Polecam z czystym sumieniem Panią Dr Krzyżanowską wszystkim młodym osobom, które nie chcą się zrazić do kolejnych wizyt u ginekologa.

Niezwykle profesjonalna, mądra pani doktor z dużym doświadczeniem - jak mama:)... Lekarz jakich mało, nie jest się anonimowym - pamięta swoje pacjentki i swoje diagnozy (chodziłam kiedyś do lekarza, który przy każdej wizycie snuł inną hipotezę przypadku...)Chodzę do niej ja, moja siostra i moja mama. POLECAM

Wspaniały człowiek, wysokiej klasy specjalista. Czuła i wrażliwa, słucha, nie lekceważy problemów. Dba o profilaktykę. POLECAM!!!!!!!!!!

Poszłam do niej na pierwszą wizyte i bardzo przypadła mi do gustu, chociaż byłam zestresowana umiała mnie uspokoić i udzieliła mi rzeczowej odpowiedzi na wszystkie moje problemy

Pani doktor prowadzila moje dwie ciaze,wciaz do niej chodze.pomocna,ciepla osoba a co najwazniejsze ma duza wiedze i wciaz ja poszerza