lekarz Maria Kubica-Kil

2,9
2,9

Nie polecam! Dziecko zdrowe na oko byle tylko szybko zaszczepic. Bardzo watpliwa wiedza w kwestii szczepien. Mam wrazenie ze wazne jest to zeby byla 100% wyszczepialnosc i tyle... a co sie pozniej z dzieckiem dzieje to juz nie jest istotne... Zamiast zastanowic sie dlaczego dziecko ma slaba odpornosc to przepisuje antybiotyk za antybiotykiem!!! Nawet zapobiegawczo! Medycyna czysto firmowo farmaceutyczna!!! Tylko leki leki czy potrzebne czy nie! Nie slucha dokladnie rodzica... i nie wpisuje wszystkiego co zglasza sie o stanie dziecka w kartoteke!

Kompletny brak informacji o niepożądanych działaniach leków, w szczególności szczepionek (na wiele szczepień - ani razu!), straszenie Sanepidem osób mających wątpliwości co do niepożądanych odczynów poszczepiennych u dzieci, niewpisywanie NOP, próby wyłudzania danych osobowych rodziców dzieci (numer dowodu osobistego)

osoba godna zaufania!Po zmianie przychodni zdrowia w końcu moje dzieci przestały zażywać niepotrzebne ilości antybiotyków

fatalny pediatra. chodze do niej z moim dzieckiem, ale szukam nowego pediatry. w ogole sie nie interesuje stanem zdrowia dziecka. o wszystko trzeba pytac. nie polecam

jest ok, mila, podejscie do dzieci, przejmuje sie tym co robi, jak narazie nie narzekamy na nia

ŚWIETNA LEKARKA.PRZEPISAŁAM DO NIEJ DZIECIAKI.STAWIA TRAFNĄ DIAGNOZĘ.DZIECI CHĘTNIE DO NIEJ IDĄ,MA DO NICH PODEJŚCIE,KONKRETNA I BARDZO MIŁA.

Bardzo miła pani doktor, ze świetnym podejściem do dzieci. Maluchy ją uwielbiają i nie boją się badań. W poradni urządzono dla nich specjalny kącik z zabawkami i miejscem do rysowania. Polecam!