dr n. med. Maria Laskowska-Niewada

Rehabilitant

Pani Doktor to wspaniały człowiek i lekarz !!!! Serdecznie Polecam pomaga i zawsze można na nią liczyć

pełny profesjonalizm i duża uprzejmośc to wystarczy aby czuć się bezpiecznie

pełny profesjonalizm i duża uprzejmośc to wystarczy aby czuć się bezpiecznie

Świetna lekarka, bierze odpowiedzialność za całego pacjenta a nie tylko za jego pojedynczy organ. Szuka przyczyny choroby aż ją znajdzie. Moje dziecko od 3 lat dzięki niej nie bierze antybiotyków i dużo rzadziej choruje.

PANI DOKTOR ROBI WYWIAD CHORÓB PRZODKÓW PACJENTA ,PATRZY CAŁOŚCIOWO A NIE KONCENTRUJE SIĘ TYLKO NA TYM CO OBECNIE DOLEGA.BARDZO CENIĘ TAKIEGO LEKARZA.

Moje dziecko chorowało w zasadzie od trzeciego miesiąca życia, antybiotyk za antybiotykiem, przyjęło w swoim krótkim czteroletnim życiu więcej leków niż ja i mój mąż razem wzięci. I dopiero Pani doktor Niewada spowodowała, że moja córka od trzech miesięcy nie przyjmowała antybiotyku i innych alergicznych leków. To jest cudowtwórczyni, właśnie tacy powinni być lekarze !!! Pani Niewada jest wspaniałą osobą każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy. Naprawdę to jest lekarz godny naśladowania !!! W końcu mam zdrowe dziecko, a chyba nie ma większego szczęścia w życiu człowieka !!! :)

I dopiero Pani doktor Niewada spowodowała, że