lekarz Maria Lewandowska

Pulmonolog

super lekarz serdecznie pozdrawiamjest moim lekarzem mam pelne zaufanie

super lekarz serdecznie pozdrawiamjest moim lekarzem mam pelne zaufanie

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek

Jest super lekarz z powołania! Kompetentny w leczeniu .byłem w sanatorium w kowarach i pełne zadowolenie !

Pani Maria jest wspanialym lekarzem nauczyla mnie oddychania metoda chinska i za to jestem jej bardzo wdzieczny serdecznie pozdra Jurgen.

jest wspanialym lekarzem z powolania a nie tz.biznes doktor byl sie nachapac o leczeniu ani mowy takich lekarzy jest bardzo malo jak pani lewandowska serdecznie pozdrawiam

To wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Do Pani Doktor mam 100% zaufanie i dozgonną wdzięczność

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.Całe jej życie to pacjenci.Jest lekarzem i najlepszym przyjacielem.

Tej doktor nie potrzeba reklamy to slawa pulmunologii.Wychowala wiele pokolen lekarzy .100 lat zycia