lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny

1,7
1,5
1,6

Chamsko nic więcej byłam ponieważ mojego lekarza nie było powiedziałam co mi dolega to stwierdzila że jest najlepsza z lekarzy dała mi deklaracje do przeniesienia nie wypełniłam jej to zaczęła mnie wyzywać i krzyczeć chciała wypisać mi antybiotyk na który jestem uczulona powiedziałam to stwierdziła że po co do niej przyszłam pyta mnie żebym zaproponowała jej antybiotyk który brałam i pomagał mi powiedziałam jej to powiedziała żebym sama sobie wypisywała leki. Antybiotyk mi potrzebny a Pani doktor wypuściła mnie bez. Tragedia tacy lekarze nie powinni leczyć współczuję pacjentom tej Pani doktor o ile można tak tą kobietę nazwać.

Wizyta to jakieś nieporozumienie. Masakra. Chamstwo , buta i ironia z pacjenta. Byłam z powodu nieobecności mojego lekarza.

Pani doktor jest kulturalna, kompetentna i troskliwa. Wszystko jasno wytłumaczy i podpowie. Darzę Panią doktor dużym zaufaniem. Na każdej wizycie poświęca mi dużo czasu i wszystko tlumaczy. Nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami .

Większość opinii o tej pani jest negatywnych oczywiście też tej pani nie zatytuluję lekarz i do czego zmierzam że opinie są negatywne ponieważ to jest prawda. Sarkazm, brak kultury, ironia. Zadaje pytania na które sama odpowiada nie daje dojść do słowa. Manipuluje, dołuje. Na widok mojego syna po badaniu jakie zleciła cyt.to znowu on z okrzykiem oburzenia. Przez całą godzinę deptania słownego po człowieku poczułam ulgę że to ostatnie spotkanie z tą panią.

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Ma złe podejście do pacjenta, kompletnie go nie szanuje, często nie ma jej w godzinach, w których powinna być. Robi problemy z błahych powodów. Uważa,że pacjent powinien być jej nie wiadomo jak wdzięczny za to,że łaskawie go zbada. Często krzyczy na pacjentów.Czasem poproszona o przepisanie recepty stwierdza,że nie ma na to czasu ani ochoty.Nie polecam.

Pierwszy raz miałam do czynienia z takim lekarzem, zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Faktycznie Pani doktor nie słucha i na siłę chce pokazać i podkreśla to zresztą , że nie ma kompleksów co do innych lekarzy bo jest lepsza. Dla mnie to jest śmieszne i jeżeli ktoś ma tak straszną potrzebę , żeby każdemu pacjentowi o tym mówić to raczej kompleks jednak ma. Dodatkowo Pani doktor zamiast wysłuchać co mi dolega , próbowała zabawiać się w psychiatrę i na siłę wpierała mi , że na pewno jestem z czegoś niezadowolona bo każdy ma jakieś problemy i to na pewno stres jest przyczyną wszystkich moich dolegliwości- dodam , że jednym z problemów z którym się zgłosiłam była grzybica jamy ustnej. Oprócz tego zawroty i bóle głowy , ogólne złe samopoczucie. Uważam , że Pani dr ma wielki problem ze sobą dlatego próbuje się doszukiwać problemów emocjonalnych u innych. Najgorsze , ze bagatelizuje przy tym prawdziwe dolegliwości pacjenta. A tak ogólnie to mogłabym nawet spokojnie przyznać , że według mojej opinii to P. Lewandowska jest osobą niezrównoważoną psychicznie. Odradzam , strata czasu na wizytę u tego lekarza.

Niestety... Nie mam do napisania nic przychylnego w stosunku do pani doktor... Odbyłam dzisiaj wizytę z konieczności u pani dr Lewandowskiej, ponieważ moj lekarz jest na urlopie. Od tygodnia doskwiera mi bardzo silny, wręcz paraliżujący bol pleców, dokładnie odcinka lędźwiowego, kości ogonowej, wiąże sie z tym mnóstwo niedomagań ruchowych... Problemy ogólnie z poruszaniem sie, wstawanie, siadanie, chodzenie sprawia mi okropny bol... Caly tydzien z takimi bólami chodziłam do pracy, a pracuje z dziećmi.. Wiec praca jest dodatkowo obciążająca fizycznie. Starałam sie sama zniwelowac bol czopkami, plastrami, maściami i tabletkami przeciwbólowymi. Mam 25 lat i pani doktor po moim krótkim opowiadaniu stwierdziła, ze to niemożliwe.. Jestem zbyt młoda osoba na takie bóle i zasugerowała mi żebym mniej inscenizowala ten bol... Stwierdzila, ze przyszłam po zwolnienie, jakby to było najważniejsze... A ja raczej chciałam sie juz uporać z doskwierających mi bólem. Jej zdaniem zwolnienie mi niepotrzebne jesli cały tydzien pracowałam i jakoś sobie radziłam... Sfrustrowana wyslala mnie do apteki po zastrzyki i na miejscu zaaplikowała.. + dla niej za to tylko, miałam nadzieje, ze chociaz spróbuje jak najszybciej postawić mnie na nogi. Powiem szczerze, ze jej nieludzka bezwrazliwosc i lekceważący stosunek do pacjenta mnie przerósł. Wyszłam z gabinetu z płaczem. Nigdy więcej... Pierwszy i ostatni raz. Z mojego doświadczenia... - nie polecam, ale być moze tylko Ona n mnie zareagowała alergicznie i do innych pacjentów ma więcej wyobraźni...

Zdecydowanie najgorszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia, a mam już swoje lata. Trafiłam ok. godz. 17 z wysoką temperaturą, gdyż zastępowała mojego lekarza rodzinnego.Zostałam potraktowana lekceważąco, wręcz sadystycznie. M.in. ta kobieta (bo nie mogę jej nazwać lekarzem)podważała zgłaszane przeze mnie objawy jako nielogiczne (gorączka,suchy kaszel, duszności i spływająca do gardła flegma), wielokrotnie pytała, czy byłam w pracy (a byłam), jakby podejrzewała, że chcę wyłudzić zwolnienie (ostatnio miałam zwolnienie rok temu).Z satanicznym uśmiechem podziękowała za moje stwierdzenie, że swoim zachowaniem umiejętnie podwyższa ciśnienie pacjentkom z nadciśnieniem.Chciała, żebym nazajutrz zgłosiła się po zwolnienie, a ja ledwo trzymałam się na nogach. Przepisała syropki do dowolnego stosowania - jak stwierdziła.Dla mnie to chora psychopatka, która nienawidzi swojego zawodu. Dodam, że po 3 dniach w dużo gorszym stanie trafiłam do swojego lekarza, który stwierdził ostry stan zapalny oskrzeli i zatok i zalecił 10 dni leżenia.

Zdecydowanie odradzam.Podzielam opinie co do braku kultury tej Pani.

Zdecydowanie odradzam.Podzielam opinie co do braku kultury tej Pani.

Nie polecę kobiety największemu wrogowi. Wszystkowiedząca, niemiła, lekceważąca, a nawet wulgarna i chamska odnośnie pacjenta. Nie powiedziałam do niej lekarską formułką co mi dolega, więc wyzwała mnie od debili, półgłówków i stwierdziła (cytuje dosłownie panią doktor) "pieprzy pani głupoty".