lekarz Maria Lewandowska-Skocz

Podpisuję się pod tym co Państwo piszą wyżej o spóźnianiu, o szczepionkach, antybiotykach itd. Moja sytuacja jest taka, że od dziecka również leczyłam się u pani dr, i zostałam u niej jako już osoba dorosła. Nie choruję jakoś często, wiec było mi to na rękę bo blisko itp. Jako nastolatka słyszałam komentarze pani dr w moją stronę, że po co się maluję i że wyglądam jakby mnie ktoś mąką obsypał. Jasne, wtedy nie było youtuba i człowiek nie umiał sie ładnie umalowac, uważam ze takie uwagi są nieprofesjonalne. W październiku ...

W październiku 21 r. dostałam zapalenia zatok, pani dr oczywiscie -test na covid i zachęcanie do szczepienia, no nie ważne każdego indywidualna sprawa. Test wtszedł pozytywny. Dostałam antybiotyk(kazała mi brać 6 tabletek a wyspisała na recepcie 12) z racji ze miałam izolacje nie mogłam ich wykupić, wykupiła mi je matka, jak się okazało za dużo, pani doktor się pomyliła, kasa wydana i stwierdziła po pomyłce żebym wzięła 10 tabletek antybiotyku :) no tak bo co miała zrobić?
Minęła mi izolacja w czwartek nadal czulam pocovidowe osłabienie, nadal miałam katar, nie czułam się na siłach iść do pracy. Poprosilam panią dr o 1 dzien zwolnienia, pani doktor stwierdziła, że jestem już zdrowa i mam iść do pracy i że ona mi L4 nie wypisze bo ja miałam 11 dni zwolnienia a inni mieli 10 (co to w ogóle za licytowanie się?) i że to idzie przez sanepid. O czy Pani w ogołe mówi? Ja dzwonie i zgłaszam osłabienie a nie dzwonie do sanepidu. Pani doktor nadal stwierdziła, że jestem już zdrowa (słyszała ze mówie przez nos) L4 na katar się nie wypisuje i jak tak to żebym sobie wzięła urlop. I tym samym zakonczylam "leczenie" u Pani doktor Lewandowskiej.

Na smaczek jeszcze dodam, że jak byłam niemowlakiem została zamówiona wizyta na NFZ do domu, było to zgłoszone, pani doktor wzięła 50 zł za wizytę. Taka sytuacja :) moi rodzice do dziś Pani tego nie zapomnieli.

Nie pozdrawiam.

Pani dr nie zawsze przyjedzie do pacjenta, do moich chorych dzieci jeszcze nigdy nie przyjechała, a dzwoniłam do niej kilka razy na przestrzeni kilku lat, kazała mi do szpitala jechać, nie zawsze potrafi trafnie rozpoznać chorobę, a antybiotyki przepisuje jak witaminy, nie wspominając już o płatnych szczepionkach o których mogłaby gadać godzinami, strasząc przy tym skutkami niezaszczepienia dziecka tymi dodatkowymi płatnymi, zawsze spóźnia się do pracy, bo co tam chore dzieci mogą przecież poczekać, a mieszka 5 min od przychodni. Ogólnie słabo.

Pani doktor ma podejście do leczenia dzieci jest miła uprzejma ,leczy mnie od urodzenia wiem co pisze,polecam ją na przyszłość.

Babsztyl piepszony niemiluch antypatyczna nie zna się. Odmówiła przyjęcia dziecka zarozumialec powinna już dawno iść na emeryturę na

Chodzę z synkiem do dr od urodzenia i jestem tak średnio zadowolona. Po pierwsze, pani dr jest zbyt pewna siebie, a wręcz zarozumiała, po drugie co już ktoś powiedział na siłę wciska płatne szczepionki, twierdząc przy tym, że te nieodpłatne są nieskuteczne i szkodliwe(sic),po trzecie NIE ZAWSZE przyjedzie do pacjenta, mnie już dwa razy odmówiła, więc dostępność 24h/d to bujda(ale każdy jest tylko człowiekiem), po czwarte wypisuje antybiotyki na wszelki wypadek i najlepiej na wszystkie dolegliwości, a dziecko to nie królik doświadczalny, przez co moje dziecko już 2 razy otrzymało antyb które mu nie pomogły a zaszkodziły. Po piąte chętnie bym się od niej przepisała ale w tej cudownej przychodni nie ma dobrego lekarza, same niedouczone karierowicze. Nie polecam

Leczę się u niej od dziecka, teraz mimo że mam 25 lat nadal chodzę do niej. I mimo że dużo czytałem tutaj że niby tylko rodzinka wypisuje pozytywne komentarze to nie jestem z Panią dr. spokrewniony. Chodzi do niej moja cała rodzina, traktujemy ją bardziej jako lekarza rodzinnego niż jako pediatrę. Nigdy niczego niezbagatelizowała ani też nie olała, jedyne co mogę powiedzieć o niej to że nie lubi jak ktoś wciska jej chorobę że to jest na pewno to i prosi się tylko o leki. Sorry ale to ona jest ...

Leczę się u niej od dziecka, teraz mimo że mam 25 lat nadal chodzę do niej.
Nigdy niczego niezbagatelizowała ani też nie olała, jedyne co mogę powiedzieć o niej to że nie lubi jak ktoś wciska jej chorobę że to jest na pewno to i prosi się tylko o leki. Sorry ale to ona jest od badania i diagnozowania oraz ustalenia leków.

polecam Panią Doktor! Diagnoza zawsze trafna, o wszystko można spytać, wszystko wytłumaczy Leczę dziecko publicznie i prywatnie jeżeli jest taka potrzeba i jeszcze się nie zawiedliśmy

Jakiś czas temu miałam "przyjemność" być z moim dzieckiem w przychodni niestety tam nie zdiagnozowano choroby dziecka.Zalecenia-witaminy.Wieczorem się dziecku nic nie poprawiła a nawet pogorszyło na wizycie domowej choroba została zdiagnozowana.Ne jest zły lekarz ale bardziej niż na pacjencie zależy na kasie.

szanowni czytający te opinie prosze nie sygerujcie sie tak tym co przeczytacie bo pozytywne komenty wsisuje rodzinka , dwa komentarze wpisaly coreczki pani lewandowskiej .. ja osobiscie jestem srednio zadowolona , poniewaz na siłe wciska płatne sczepionki , ktore są bardzo drogie , oczywiscie zarabia na tym , stosuje tanie psychologiczne sztuczki DO RODZICOW DZIECI- CO NIE UFA MI PANI ?,PRZECIEZ JEST PANI ROZSĄDNA , PRZECIEZ PANIĄ NA TO STAC . LEKKĄ RĄCZKĄ PRZEPISUJE ANTYBIOTYKI ..

REWELACJA,LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA!!

REWELACJA,LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA!!