2,9

Jeżeli chodzi o negatywne opinie według mnie Pani doktor jest jaka jest. Po pierwszej wizycie stwierdziłam nigdy więcej do niej nie pójdę lecz skusiłam się na drugą wizytę . Chodzę do teraz a to któraś wizyta z kolei. Wchodzę z uśmiechem nie raz zazartuje wizyta jest przyjemna, badania wszystkie (ciążowe) mam na czas . Wchodzę i wychodzę z uśmiechem bo wiem, że oddałam się wraz z moim maluchem w ręce lekarki, ktora jest kompetentna osoba ! Polecam w 100 %

Z pomocy pani Litarowicz korzystam od wielu lat, jest kompetentną, konkretną i miłą osobą. Czytając opinię lekarzy, z których pomocy korzystam widzę, że trudno dogodzić ludziom. Jedna pani doktor była np. "zbyt miła" wg niektórych opinii. Gdyby pani doktor od razu mówiła co komu dolega to pewnie byłaby tu oskarżania o "straszenie". Mnie pomogła w najtrudniejszych chwilach. Czułam się zaopiekowania. Dodatkowo jej wiedza jest wielowymiarowa i teraz żałuje, że chodziłam do innych lekarzy i niepotrzebnie wydawałam pieniądze (zdanie pani Litarowicz zawsze się potwierdzało). POLECAM!

POLECAM!

Nie polecam. Jestem przyszłą mamą, mam 30 lat a Pani doktor potraktowala mnie jak niedojrzala nastolatke. Była bardzo nieuprzejma wręcz arogancka. Przy badaniu była bardzo niedelikatna co przysporzylo dużo bólu. Nie polecam wizyt u tej kobiety.

Nie polecam wizyt u tej kobiety.

Niestety, nie mogę polecić tej pani doktor. Jak już ktoś wspominał, nie należy ona do uprzejmych, zwłaszcza wobec młodych, "niedoświadczonych" pacjentek. Pechowo była moim pierwszym lekarzem-ginekologiem, po kilku wizytach zrezygnowałam w poszukiwaniu kogoś innego. Pani doktor nie zawsze ma ochotę odpowiadać na pytania, jest ironiczna, badania przeprowadza niedelikatnie. Środki antykoncepcyjne przepisuje bez zlecenia kompleksowych badań. Odradzam.

jakaś masakra, rzekoma pani doktor potraktowała w sposób jak dla mnie dosyc karygodny!!Mimo mojego młodego wieku(21) nie jestem juz dzieckiem lub nastolatką która nie ma pojęcia po co przychodzi się do ginekologa a pani doktor właśnie tak mnie potraktowałą jak jakas smarkulę albo osobę nie do końca mądrą.Wogóle masakra! zero rozmowy..a badanie tragedia!! zero delikatnosci,zyczliwosci..i te cmokanie!! cały czas cmokała i kręciła głową bo za wysoko się połozyłam na fotelu i za mało rozchyliłam nogi!!to ze ona robi to codziennie to nie znaczy ze ja codzinnie chodze do ginekologa!! NAPRAWDE TRAGEDIA!!!!ja akurat nie byłam skrępowana bo nie pierwszy raz byłam u ginekologa ale jakby trafiła na jakas młodą wrazliwą kobietkę to może mialaby uraz.Z resztą naprawde zero delikatnosci.badanie nawet mnie bolało!!i krecila tym urzadzeniem nie jak w czyjejs kobiecosci tylko nie wiem..w jakims worku!!ZENADA

Moja 1 wizyta, zero wywiadu zapytala tylko o ostatnią miesiączkę. Badanie było robione ''na chama'' i bardzo mnie bolało, wszystkie pytania musiałam zadawac sama a Pani doktor sprawiała wrażenie jakby nie miała odpowiedzi lub nie chciała mi odpowiedzieć na moje pytania. Muszę za 2 miesiące iść tam znów,ale to raczej będzie ostatnia wizyta u tej Pani. Być może ze względuy na wiek więcej wymagam,a Pani doktor przez swoje doświadczenie jest już dość znieczulona na pacjentów.

Byłam u pani doktor i jestem zachwycona. konkretna odpowiedz i pomoc. To prawdziwy lekarz... Pani Litarowicz zna się na swojej pracy, poczułam się u niej pewnie. Wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich lekarzy, którzy uczciwie się wykształcili. Polecam

Byłam u tej Pani tylko raz, pierwsze wrażenie - chłodna i milcząca osoba, jednak w jakiś sposób wzbudza zaufanie. Niestety nie znalazłam ani odrobiny zainteresowania mną jako pacjentki (nie potrafiła lub nie chciała w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na moje /jak się wydawało/ oczywiste pytanie), w gabinecie poczułam się jak intruz. Ani nie polecam, ani nie odradzam.

Pani dr to nadzwyczaj kompetentna i miła lekarka. Odnosząc się do poprzedniej opinii- chyba o to chodzi, żeby samemu dokładnie powiedzieć co nam dolega, a co do oceny pytań pani dr- to ona skończyła studia i ma ponad 30 letnie doświadczenie w pracy więc wie najlepiej o co pytać- nawet jeśli to wydaje się pacjentce nieważne! Jest moją ginekolog od 8 lat i były momenty, w których dla uspokojenia zasięgałam opinii innych lekarzy (choruję na zespół policystycznych jajników co leczy się na prawdę trudno...)i niepotrzebnie bo zawsze w 100% pokrywały się z tym co usłyszałam od dr Litarowicz. Jest szczera i na prawdę miła :)Polecam ją w 100%

Byłam raz u pani doktor i szczerze żałuje straconego czasu. Pani doktor nie przeprowadziła ze mną wywiadu.. Sama mówiłam o co mi chodzi. Przyszłam z konkretnym problemem niestety pani doktor nic mi nie poradziła. Milczała. A jak nie milczała to zadawała pytania które w obecnej sytuacji były bezsensu. NIE POLECAM