dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną! Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania! Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !

Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania!

Kompetentny ,specjalista w swoim fachu, fajny czlowiek z podejsciem do dzieci. Niezwykle celnie diagnozuje chorobe i dobiera leki- od 3 lat chodzimy cala rodzina i jestesmy zadowoleni.

Kompetentny ,specjalista w swoim fachu, fajny czlowiek z podejsciem do dzieci.

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wspaniały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą kompleksowo pozbyć się problemów ze swoim uzębieniem. W moim ponad pięcdziesięcioletnim życiu miałam kontakt z wieloma stomatologami i Centrum Stomatologii Zagalak jestem zachwycona - przerasta ono nawet serialową Leśną Górę! Zofia S.

Super lekarz..Super cała klinika Galenica.....Mam pełne zaufanie, polecam wszystkim....Zero strachu......Wizyty w gabinecie to naprawdę przyjemność....Panuje super atmosfera.... Nie naciąga się pacjentów na ''zbędne'' zabiegi....Wszystkie zabiegi poprzedzone długą rozmową....Zęby będę leczyć tylko w Galenica...Sylwia M.