dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim

Bardzo dobry lekarz,kazda chorobe traktuje powaznie i przejmuje sie pacjentem ,przepisane leki zawsze skutkuja bez wiekszego wplywu na ogolne samopoczucie,polecam wszystkim duzym i malym:)

Bardzo kompetentny lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Zawsze udzieli porady niezależnie czy jest to dzień roboczy czy weekend. Wizyty są przyjemne zarówno dla dziecka jak i rodzica, dziecko przebadane od stóp do głów. Duża troska o pacjenta. Lekarz godny polecenia!