lekarz Maria Martyńska

Fantastyczny lekarz! Prawdziwy, z powołania. Syn ma wiele problemów zdrowotnych, zawsze fachowo, zawsze pełna informacja, trafne diagnozy, bez leczenia "na ślepo", zawsze antybiotyk to ostateczność, super podejście do najpierw dziecka, teraz do nastolatka. Wielu pediatrów "przerobiliśmy", ale dr Martyńska jest najlepsza!! Szczerze polecam <3.

Pani Doktor była moim lekarzem przez niemal 18 lat - cufowny lekarz, swietny specjalista. Zawsze usmiechnieta, zyczliwa pacjentowi :)

Pani doktor Martyńska to wspaniały lekarz, miła , ma podejście do dzieci, a przede wszystkim dobrze leczy i tłumaczy

Zero wytłumaczenia choroby i metody leczenia, nieinformowanie o diagnozie, podawanie w ciemno antybiotyku bez zaproponowania dodatkowych badań, do tego niechęć do odpowiadania na jakiekolwiek pytania. Nie polecam

Ja tam jestem zadowolony.Byłem z moją córką , bo żona nie mogla.Fakt ,naczekałem się .Córka nie lubi lekarzy.Ale do doktor Martyńskiej to chodzi chętnie.Córka ją lubi.Żona też była 2 razy z corką i jesteśmy zadowoleni.Dobrze stawia diagnozę .Sprawdzaliśmy potem w internecie i wszystko pasowało.W kolejce jak byłem , to też mówili że warto iść do niej.

Prawdziwy lekarz z powołania. Pani doktor to ulubienica naszych dzieci. Miła, sympatyczna, wszystko wyjaśni, powie co, jak i dlaczego. Słucha, nie tylko mówi.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry pediatra z odpowiednim podejściem. Bardzo miła i wszystko rzetelnie tłumaczy.

Wspaniały lekarz zawsze ma czas dla swoich pacjectow.Teraz taki lekarz to rzadkość.Gorąco polecam.

Chyba pora na emeryture bo podejście do klienta jak z epoku PRL-u!!! Jeszcze 12 lat temu jak chodziliśmy ze starszym dzieckiem to była w porządku, teraz chodząc z młodszym utwierdzamy się w przekonaniu, że p. Martyńska za nic ma najnowsze metody leczenia. I ten "zapaszek" nikotyny!!! Dramat!