dr n. med. Maria Mazurkiewicz

Dermatolog

polecam, świetny fachowiec w swoim zawodzie, cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia trafne diagnozy , bardzo miła i sympatyczna

zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz dermatolog, trafnie stawia diagnozy i mam duże zaufanie do kompetencji Pani Doktor

NIE SPOTKAŁEM TAKIEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA-MILA ,SYMPATYCZNA, I PRZEDE WSZYSTKIM WIEDZA-POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego spotkałam:) Uprzejmą, miła i przejmująca się pacjenta problemem.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem,po długich poszukiwaniach dobrego dermatologa. I objawienie! bez odrobiny przesady.Dr.Mazurkiewicz wyleczyła mnie z potwornego'zasiedziałego' trądziku dojrzałych kobiet. Przesympatyczna,troskliwa,wszystko wytłumaczy,jak trzeba pocieszy. KOMPETENTNA. Prawdziwy lekarz z powołania. I po prostu dobry człowiek.

Przemiła, przesympatyczna. Spełniła moje wszelkie oczekiwania jako fachowiec i jako człowiek. POLECAM

Pani doktor bardzo sympatyczna. Wydawało się, że w końcu znajdzie rozwiązanie naszego problemu. Nasza pięciomiesięczna córeczka miała sączącą się zmianę na łokciu. Pani dokotr po obejrzeniu stwierdziła, że to.. obtarcia. Po naszych sugestiach w kierunku wyprysku atopowego powiedziała, że dzieci karmione piersią tego nie mają... Zapisała steryd, który nie powinien być podawany dzieciom do 13 roku życia! mówiąc, że jest to lek lekko podsterydowany i można go spokojnie uzywać(podaliśmy 2 razy - przez chwilę lepiej, później jeszcze gorzej - odstawiliśmy). Dodam, że zrobiliśmy testy w kierunku skazy białkowej (niestety potwierdzone), a Mała ma wyprysk atopowy, z którym walczymy już trzeci miesiąc...
Zdecydowanie nie polecam

Rewelacyjna Pani Doktor. Bardzo miła i życzliwa, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z wyrozumiałością i profesjonalnie. Diagnozę zawsze dokładnie wytłumaczy, nie boi się skierować na badania czy zabiegi. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem!!

Byłam U Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona Bardzo ciepła kobieta Opisała moją chorobę, wyciągneła książki żeby mi pokazac, wytłumaczyła wszystko i była bardzo miła!! dla mnie wstawała z krzesła:D koszt wizyty ustalony przez przychodnie

Byłam U Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona
Bardzo ciepła kobieta
dla mnie wstawała z krzesła:D koszt wizyty ustalony przez przychodnie