lekarz Maria Meyze-Bar

Lekarz rodzinny, Pediatra

Leczę już drugie dziecko u pani doktor. W międzyczasie zmieniliśmy miejsce zamieszkania, ale ja ciągle dojezdzam do tej samej przychodni bo nie chcę stracić kontaktu z tą lekarką. Nie znam innego pediatry, który by zadzwonił do domu spytać, jak się czuje dziecko w trakcie leczenia! Świadczy to o tym, że jak coś robi to chce to zrobić dobrze, do końca.

Pamiętam Pania Doktor z dawnych lat mój syn jest teraz dorosłym meżczyzną. Ale zawsze była uśmiechnieta czy to na wizycie domowej czy w przychodni, zawsze kompetentna, omawiała chorobę i powikłania jakie mogą wystąpić. Dlatego też polecam Pania Doktor.

Do Pani doktor chodzimy od niedawna- mój syn skończył 4 miesiące. Na ostatniej wizycie tylko wspomniałam, że jest małym niejadkiem i Pani doktor od razu wypisała skierowanie na badanie krwi i moczu. Powiedziała, że możliwe że synek ma za niski poziom żelaza i nie ma apetytu. Wyniki potwierdziły słowa Pani doktor. Teraz synek wcina, aż miło patrzeć :)!

Jasne jak chcecie faszerować antybiotykami dzieci to polecam innego pediatrę. Mój syn chodzi do pani doktor od 10 lat, również cała rodzina leczyła sie u pani doktor jak przyjmowała na Konckiego wtedy była lekarzem rodzinnym. Polecam panią doktor jest świetna i wie co robi i bez powodu nie faszeruje dzieci chemią. My żyjemy a nawet ja leczyłam się u niej sądzę gdyby nadal przyjmowała dorosłych to również bym chodziła. Jak zmieniła przychodnie to zaraz pacjenci za Panią doktor poszli to chyba świadczy o lekarzu jakim jest.

Zgadzam się w peni z ostatnią z opinii - również w mojej ocenie Pani doktor była na samym początku bardzo mila... do momentu aż nie pojawily się problemy - w naszym wypadku kilka infekcji pod rząd . To jedyny lekarz ,od którego wyszam bez jakiejkolwiek recepty i zaordynowania leczenia z dzieckiem od kilku - kulkunastu dni chorym, wymiotującym, z ostra infekcją dróg oddechowych co uważam za skandal. . Pani doktor jest niezadowolona, jeżeli orzychodzi sie na częste wizyty - to prawda - zaczęla dawać to do zrozumienia i czualam jakby uważaa, że niepotrzebnie ją nachodzę z dzieckiem co przekladalo się także na podejście pozniejsze personelu przychodni do mnie - które mozna by okreslilc jako ta znowu przzyszla nie wiadomo po co ...inny pediatra przepisał leki, z mozolem wyprowadzal dziecko z kolejnych infekcji próbując róznych metod i powolutku odbudowujemy odpowrnośc. Także nie polecam polecam - chyba, ze ktoś chce stracić czas. Pani doktor jest mila, ale tylko na początku, a gdy pojwaią sie problemy chociażby kilka infekcji pod rząd nie radzi sobie z tym ,odsyla dziecko bez leków a rodzicowi daje do zroumienia, ze jest natarczywy, namolny bo ciągle z dzieckiem do lekarza przychodzi bo ciągle chore !!!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Katowice"?

Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny