lekarz Maria Meyze-Bar

Lekarz rodzinny, Pediatra

Leczę już drugie dziecko u pani doktor. W międzyczasie zmieniliśmy miejsce zamieszkania, ale ja ciągle dojezdzam do tej samej przychodni bo nie chcę stracić kontaktu z tą lekarką. Nie znam innego pediatry, który by zadzwonił do domu spytać, jak się czuje dziecko w trakcie leczenia! Świadczy to o tym, że jak coś robi to chce to zrobić dobrze, do końca.

Pamiętam Pania Doktor z dawnych lat mój syn jest teraz dorosłym meżczyzną. Ale zawsze była uśmiechnieta czy to na wizycie domowej czy w przychodni, zawsze kompetentna, omawiała chorobę i powikłania jakie mogą wystąpić. Dlatego też polecam Pania Doktor.

Do Pani doktor chodzimy od niedawna- mój syn skończył 4 miesiące. Na ostatniej wizycie tylko wspomniałam, że jest małym niejadkiem i Pani doktor od razu wypisała skierowanie na badanie krwi i moczu. Powiedziała, że możliwe że synek ma za niski poziom żelaza i nie ma apetytu. Wyniki potwierdziły słowa Pani doktor. Teraz synek wcina, aż miło patrzeć :)!

Jasne jak chcecie faszerować antybiotykami dzieci to polecam innego pediatrę. Mój syn chodzi do pani doktor od 10 lat, również cała rodzina leczyła sie u pani doktor jak przyjmowała na Konckiego wtedy była lekarzem rodzinnym. Polecam panią doktor jest świetna i wie co robi i bez powodu nie faszeruje dzieci chemią. My żyjemy a nawet ja leczyłam się u niej sądzę gdyby nadal przyjmowała dorosłych to również bym chodziła. Jak zmieniła przychodnie to zaraz pacjenci za Panią doktor poszli to chyba świadczy o lekarzu jakim jest.

Zgadzam się w peni z ostatnią z opinii - również w mojej ocenie Pani doktor była na samym początku bardzo mila... do momentu aż nie pojawily się problemy - w naszym wypadku kilka infekcji pod rząd . To jedyny lekarz ,od którego wyszam bez jakiejkolwiek recepty i zaordynowania leczenia z dzieckiem od kilku - kulkunastu dni chorym, wymiotującym, z ostra infekcją dróg oddechowych co uważam za skandal. . Pani doktor jest niezadowolona, jeżeli orzychodzi sie na częste wizyty - to prawda - zaczęla dawać to do zrozumienia i czualam jakby uważaa, że niepotrzebnie ją nachodzę z dzieckiem co przekladalo się także na podejście pozniejsze personelu przychodni do mnie - które mozna by okreslilc jako ta znowu przzyszla nie wiadomo po co ...inny pediatra przepisał leki, z mozolem wyprowadzal dziecko z kolejnych infekcji próbując róznych metod i powolutku odbudowujemy odpowrnośc. Także nie polecam polecam - chyba, ze ktoś chce stracić czas. Pani doktor jest mila, ale tylko na początku, a gdy pojwaią sie problemy chociażby kilka infekcji pod rząd nie radzi sobie z tym ,odsyla dziecko bez leków a rodzicowi daje do zroumienia, ze jest natarczywy, namolny bo ciągle z dzieckiem do lekarza przychodzi bo ciągle chore !!!!

Pani doktor była na samym początku bardzo mila... do momentu aż nie pojawily się problemy. Pani doktor jest niezadowolona, jeżeli orzychodzi sie na częste wizyty ...leczy dziecko z alergią lekami, którymi już leczyć nie powinna...bo dziecko jest już za "stare" na nie...przyjmuje stojąc - ma się wrażenie jakby wizyta się skończyła a nie dopiero zaczęła...bagatelizuje informacje - opiera się na badaniach zrobionych pol roku wcześniej... oszczędza na pacjęcie nie dając skierowania...inny pediatra przepisał nam calkiem inne leki i jest o niebo lepiej. Nie polecam chyba, ze ktoś chce stracić czas. Bo pani doktor moze i jest mila, ale przereklamowana.

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor- bardzo dobrze zna swoich pacjentów; świetny człowiek

Wspanialy lekarz i człowiek! Dokładnie zna swoich pacjentów, tych małych i dużych! Polecam

Pani doktor doskonale zna problemy swoich małych pacjentów.

Pani doktor doskonale zna problemy swoich małych pacjentów.

super pani doktor- i jako pediatra i jako lekarz rodzinny; zainteresowana pacjentem i jego chorobą. Bardzo, bardzo lubiana przez dzieci- polecamy !!!