lekarz Maria Milczarek-Łukowiak

Serdecznie polecam Panią doktor. Ma indywidualne podejście do problemu i pacjenta, jest bardzo sympatyczna i rzeczowa.

Pani Doktor, to lekarz z pasją. Dbająca o swoje pacjentki, na każdym etapie leczenia. Nigdy mnie nie zawiodła - to dzięki niej: - urodziłam zdrową i śliczną córeczkę, - zdecydowałam się na operację usunięcia mięśniaków. Rzetelna, pomocna, profesjonalna. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

- urodziłam zdrową i śliczną córeczkę,
- zdecydowałam się na operację usunięcia mięśniaków.

Rzetelna, pomocna, profesjonalna.
Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Witam Dr Maria Milczarek-Łukowiak to lekarz godny polecenia :) Bardzo dobry specjalista. Kilka razy w ciąży leżałam w szpitalu i za każdym razem miałam zapewnioną doskonałą opiekę, zarówno ze strony Pani Dr jak i całego personelu oddziału ginekologiczno-położniczego TCZ. Pozdrawiam

Witam
Pozdrawiam

POLECAM Panią Doktor. Prowadziła moją drugą ciążę. Wiedząc, że w pierwszej ciąży było ciężko i że bardzo źle wspominam poród spowodowała, że poród przy niej to wspaniałe przeżycie. Opiekowała się mną bardzo troskliwie i z opowiadań Pań traktowała tak wszystkie swoje pacjentki. Cudowna kobieta i wspaniały lekarz. Odpowiadała na wszystkie pytania i nigdy nie poczułam się zawiedziona nią. Wszystkim kobietom polecam Panią doktor i polecam rodzić w szpitalu w Tomaszowie. Przede wszystkim osoba bardzo delikatna i czuła. Pani doktor-DZIĘKUJEMY PANI ZA NASZĄ ZDROWĄ CÓRECZKĘ. Dzięki Pani czułam się mamą od samego początku. DZIĘKUJĘ -Ola

Dla mnie pani Łukowiak jest bardzo dobrym lekarzem

Dla mnie pani Łukowiak jest bardzo dobrym lekarzem

Bardzo polecam panią dr! To moja druga ciąża, którą prowadzi.Nie lekceważy żadnych możliwych symptomów choroby.Bez prośby tłumaczy co i w jakim celu robi oraz jakie są tego przyczyny.Odpowiada na wszystkie pytania, a rozmowy z nią są bardzo pomocne i sympatyczne.Proszę samemu się przekonać.

Bardzo polecam panią dr!

polecam pania doktor .prowadzila 2 moje ciaze jedna z nich byla zagrozona ale dzieki kompetentnej bardzo milej dr Łukowiak mam zdrowe wspaniale dzieci