lekarz Maria Mincewicz-Narloch

2,2
2,7

Ja mam odmienne wrażenia. Pani doktor jest zawsze dla mnie bardzo uprzejma. To dzięki niej wykryto u mnie nadczynność tarczycy. Żaden z innych lekarzy ogólnych wcześniej tego nie zauważył, a pani doktor od razu dała mi skierowanie na wszystkie badania. Co prawda zawsze długo się do niej czeka w kolejce, ale taki już urok.

Żałuję, że tych wszystkich komentarzy nie przeczytałam nim poszłam do tej "kobiety" do tego "lekarza-ginekologa". Wszystkie negatywne komentarze zgadzają się w 100%!! Jest prostacka i chamska swoich "miłych" komentarzy też nie szczędziła. Strasznie sie wywyzsza a wcale taka piekna i idealna nie jest! Włosy z odrostami,cera szara,zniszczona jak u osób nadużywających alkohol,od razu z twarzy nie mila, smierdzaca papierosami no i te rozmowy prywatne przez tel w czasie wypisywania recepty i wiekszosci wizyty..(?!) Co do jej kompetecji to tez niestety mam zastrzezenia owszem po pierwszej wizycie dostalam skierowanie na badania ale tylko podstawowe z ktorych nic nie wynikalo!! Problemem byly nieregularne miesiaczki..Pani dr stwierdzila "widocznie masz juz takie dlugie cykle" i nic dostalam tylko anty ktore chcialam- fakt bardzo mi odpowiadaly. Po roku stwierdzilam ze cos jest nie tak odstawilam anty i WKONCU zmienilam Pania doktor przemila osoba,kompetentna,delikatna wg nie ma porownania po krotkim wywiadzie dala skierowanie na badania,zrobila usg i te moje "dlugie cykle" okazaly sie podwyzszona prolaktyna ok 6x obecnie juz pol roku sie lecze...
Wracajac do dr narloch(tak! celowo z malej!) zero delikatnosci ciesze sie ze przez taka osobe kompletnie sie nie zrazilam do gin. OCENA BARDZO SŁABY JEST I TAK NA WYROST!!!

Bardzo niedelikatna i nietaktowna lekarka. Nie polecam!

Bardzo niedelikatna i nietaktowna lekarka. Nie polecam!

JA JESTEM PACJETKA PANI DOKTOR I JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONA Z TEGO ZE TO WLASNIE ONA MIE PROWADZI ANNA MILOSZ GDANSK

Zamiast skierować mnie do nieodpłatnego laboratorium dwa piętra wyżej, poleciła mi prywatne, twierdząc że tam za badania nie zapłacę co nie było prawdą. Gdyby nie porada w innej placówce, straciłabym trzysta złotych. Teraz kieruje mnie do kolejnego gabinetu prywatnego, najdroższego w Gdańsku, nie informując o alternatywie. "Swoimi pacjentami", różnicując od pozostałych, nazywa osoby przyjmowane gdzieś prywatnie w swoim gabinecie (nie wiem gdzie, ja do niej trafiłam w Nowym Porcie).

Gdyby nie porada w innej placówce, straciłabym trzysta złotych.

Nie polecam- brak dobrego wychowania, naciąganie na niepotrzebne drogie leczenie i wysyłanie do prywatnych specjalistów bez większej potrzeby. Lekarka nie wzbudza zaufania, jest wręcz odpychająca, wyraża się bez szacunku do pacjentki.