lekarz Maria Niewolik

Pediatra, Rehabilitant

Wspaniały lekarz , jesteśmy u Pani dr.już 18 lat zawsze pomocna nigdy nie odmówiła wizyty domowej , nigdy żadnych skierowań czy badań. ...słucha co rodzic mówi jakie ma wątpliwości poprostu anioł , w ostatnim czasie mieliśmy badzo ciekie przezycie z synem pani dr . Tak nas pokierowala i zadbała o nas że na dzień dzisiejszy jest SUPER. Żałuję bardzo że najstarsze dziecko muszę przepisać . Mam nadzieję że trafi w takie same cudowne ręce . Z całego serca polecam . Nr 1 wśród pediatrow 😄

Anioł w skorze Pani Doktor :-) Szczerze polecam. Wszystko wytlumaczy spokojnie nawet po kilka razy i bez nerwow (nie to co inni) stara sie pomoc na kazdy mozliwy sposob, szczerze doradzi co mozna zrobic zeby bylo tylko lepiej :-) Na prawde godna polecenia Pani Dr.

zdrowych małych pacjentów naraża na koszmar, bolesną rehabilitację, niepotrzebną zupełnie, kieruje do swojej prywatnej przychodni - kasa

Nie zgodzę się z tym, że przedmiotowo traktuje pacjenta. Zna dobrze specyfikę mojego dziecka, wie jak z nim postępować i jest to jedyny lekarz, którego moje dziecko się nie boi. Zawsze skrupulatnie bada, a potem tłumaczy wszystko po kolei, jaki lek na co i dlaczego. Mnie odpowiada i jestem zadowolona.

Jest to najlepszy pediatra do jakiego trafiłam i to przez przypadek i mimo, że kolejki są długie to nie zmienię lekarza na innego. Odkąd moje dzieci objęła opieką pani dr Niewolik, choroba u dziecka już mnie tak nie przeraża. Po kilku wizytach potrafię sobie już sama radzić z typowymi, częstymi infekcjami jakie występują u dzieci. Zostałam niejako "wyedukowana" jeśli chodzi o zachowania wobec występujących u dziecka objawów. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Lekarz z odpowiednim podejściem do dzieci,ciepły,sympatyczny, wzbudza zaufanie swoich podopiecznych i ich rodziców. Podczas wizyt poświęca odpowiednio dużo czasu i uwagi dziecku. Potrafi wysłuchać pacjenta.Wyróżnia się szeroką wiedzą zawodową i asertywnością. Myślę, że jest bardzo dobrym specjalistą w zakresie chorób dzieci.Do Pani doktor kolejka zawsze długa. Godny polecenia Lekarz.

Godny polecenia Lekarz.

Zbyt przedmiotowo traktuje małego pacjęta.

Zbyt przedmiotowo traktuje małego pacjęta.