lekarz Maria Nowakowska-Domagała

Internista, Hematolog

Dr.Nowakowska-Domagała. Najgorszy lekarz jaki może być. Leczę się od 7 lat na anemię autoimmunohemolityczną w poradni hematologicznej. Do niedawna w szpitalu dziecięcym, ale trzeba było już przejść do dorosłych. Pani doktor po 2 wizycie stwierdziła, że ze strony hematologii nic się nie dzieje i, że nie potrzebuję dalszego leczenia. Leki oczywiście biorę cały czas (sterydy "METYPRED") bo wiadomo, że bez tego nie dałabym rady normalnie funkcjonować, ponieważ po każdym odstawieniu mam hemolizę. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie postawiła swoją diagnozę... Mimo to nawet jako osoba jest bardzo surowa i nie można spokojnie porozmawiać, ponieważ jej zdanie jest najważniejsze i nie jest istotne to co ma się do powiedzenia. Szczerze NIE POLECAM

Pani doktor z uśmiechem na twarzy twierdziła, że przesadzam i wyolbrzymiam. Dwa dni po prywatnej wizycie było już bardzo źle, w ostatniej chwili w ŚCO rozpoczęto u mnie leczenie sterydami.

Wizyta u takiego specjalisty to po prostu dramat!!!Na wizycie Pani doktor (ciężko tak o tej pani powiedzieć)po zapoznaniu się z wynikami badań,które były dosyć kiepskie (gorączka od 4 tygodni) przepisała żelazo w tabletkach.Kazała je zażywać i zgłosić się za 2 miesiące.Moja mama po 2 dniach od wizyty wylądowała w stanie ciężkim do szpitala gdzie zdiagnozowano jej nowotwór.Takim lekarzom powinno się zakazywać wykonywania tego zawodu!!!!Wyniki badań jakie były przedstawione "Pani doktor" jasno wskazywały na stan ciężki.Mama poszła na wizytę wierząc i ufając ,że uzyska pomoc specjalisty a okazało się ze najważniejsza jest zapłata za nic nie wartą wizytę!!!!!Nie polecam nikomu!!!!

Pani Doktor uratowała mi życie Mieszkam w sandomierzu w miescie nie ma hematologa wiec udałam się do Kielc po kompleksie badań ustaliła chorobe i zaczeła leczenie Trwa to juz 4lata Stanęłam na nogi chce mi się żyć Polecam bo życie jest jedno ;

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, bardzo mila osoba. Bylam pacjentka pani doktor 3 lata temu.

Mnie bardzo pani doktor pomogła z żelazem wybieram się w maju 2010r pozdrawiam

Mnie bardzo pani doktor pomogła z żelazem wybieram się w maju 2010r pozdrawiam