mgr Maria Ochotamgr Maria Ochota - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Maria Ochota

Pedagog, Psychoterapeuta

Praca z ludźmi to moja pasja, którą nieustannie pielęgnuję i rozwijam.

W mojej pracy zawodowej staram się pomóc osobom ...

Praca z ludźmi to moja pasja, którą nieustannie pielęgnuję i rozwijam.

W mojej pracy zawodowej staram się pomóc osobom w kryzysie, zmagającym się z trudnościami życia codziennego, pomoc w podnoszeniu własnej samooceny.

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym, terapii TSR oraz terapeutą pedagogicznym.

Pracuję z osobami dorosłymi w zakresie rozwoju osobistego i psychoterapii, oraz z dziećmi w zakresie terapii pedagogicznej (zajęcia rewalidacyjne oraz korekcyjno-kompensacyjne).

Z całego serca polecam! Sesje z Panią Marią pokazały mi jak można inaczej podchodzić do wielu spraw, z którymi się zmagałam. Wiele zyskałam podczas tych sesji. Teraz umiem sama radzić sobie z różnymi trudnymi dla mnie sytuacjami. Dla mnie to specjalista godny polecenia. Pozdrawiam i dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona. Pani Maria przywróciła mi chęć życia. Cieszę się, że zakończyłyśmy razem proces. Bardzo dużo mi te spotkania pomogły zmienić w swoim życiu :) Dziękuje Pani Mario

Do Pani Marii uczęszcza mój nastoletni syn. Ma za sobą pierwsze miesiące terapii. I z czystym sumieniem już mogę polecić Panią Marię. Syn bardzo szybko zaufał pani psycholog, zaczął współpracować, co daje już widoczne efekty w relacjach w rodzinie i szkole. Pani Maria od pierwszego spotkania wykazała empatię i zrozumienie, trafnie i szybko rozpoznała z czym syn ma trudności i zaczęła pracować nad rozwiązaniem problemów. Z całego serca polecam panią Marię za kompetencje i kompleksowe podejście do tematu z którym się przychodzi.

Przyjazna atmosfera od początku rozmowy. Profesjonalnie i rzeczowo. Potrafi słuchać. Nie czułem presji czasu. Wyszedłem z wizyty zadowolony Szczerze polecam Panią Marię.

Szczerze polecam Panią Marię.

Pani Maria ma olbrzymią wiedzę, którą potrafi się dzielić. Jest jednocześnie empatyczna i profesjonalna. Bardzo pomogła mi w moich trudnych chwilach, więc polecam ją z pełnym przekonaniem.

Rzetelna i kompetentna osoba wzbudzająca zaufanie. Podczas terapii umiejętnie potrafi pokierować pacjentem tak, by potrafił on sam dostrzec problemy, a następnie nauczył się je rozwiązywać. Pani Maria bardzo mi pomogła w otwarciu się i odnalezieniu źródła moich problemów.

Serdecznie polecam, Pani Maria podczas zajęć z dzieckiem jest cierpliwa, spokojna. Otacza opieką nie tylko dziecko, ale tez rodzica. Jest bardzo komunikatywna, co powoduje łatwość nawiązania kontaktu i swobodę podczas rozmowy. Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę.

Do Pani Marii trafiłem z polecenia. Pomogła mi określić mój problem, nad którym wspólnie zaczęliśmy pracować. Potrafi dobrze słuchać i jest bardzo cierpliwa. Jest wrażliwa na drugą osobę, czułem się wysłuchany i doceniony. Serdecznie polecam Panią Marię

Z całego serca polecam. Pani Maria pomogła mi poradzić sobie z trudną sytuacją, odnaleźć rozwiązanie zgodne ze mną, którego do tej pory nie dostrzegałam. Duża empatia i zaangażowanie oraz poświęcony czas zaowocowały pozytywnymi zmianami.

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej Pani. Przyjazna atmosfera spotkania, dużo uwagi poświęca problemom z jakimi się zgłaszałam. Spotkania wniosły wiele dobrego w moje życie. Bardzo polecam