Maria Orłowska

Pani doktor jest przemiłą osobą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Poszłam zbadać wzrok bo myślałam, że już muszę myśleć o okularach jednak uspokoiła mnie i odradziła kupowanie na wyrost skoro wady nie mam a oczy jedynie wymagają częstszego odpoczynku od pracy przy komputerze.

Zdecydowanie polecam. To prawdziwy lekarz, który tłumaczy, leczy, ma wiele cierpliwości, a przede wszystkim kocha dzieci. Moją 3 letnią córeczkę tak zaczarowała, że już następnego dnia chciała wrócić spowrotem. Poza tym p. doktor działa niezwykle uspokajająco również na rodziców. W końcu przestałam tak strasznie się denerwować przed kolejną wizytą. Zrozumiałam, że mamy problem i nerwy nic tu nie pomogą trzeba działać. Jeśli chodzi o przybliżenie mi problemu, to p. dr. niezwykle dokładnie tłumaczy (czas się nie liczy, najważniejsze to pomóc choremu dziecku). Po prostu lekarz z pasją, przyjaciel!!!

zabieg usunięcia gradówki był żle przeprowadzony, nie została ona do końca usunięta

Pierwszy okulsta, u którego na wizycie dowiedziałem się więcej o mojej wadzie wzroku niż przez poprzednie 20 lat (badań i noszenia okularów). Zdecydowanie polecam. Ostatnio zabrałem na badanie moją 7 miesięczną córeczkę, u której niektórzy podejrzewali wadę wzroku (dr Orłowska rozwiała wszelkie niepewności)