dr Maria Ornas-Bendyk

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dokładnie zbadała córka. Dawno nie byłam z córką u tak wspaniałej pani doktor.

Polecam serdecznie Panią Doktor chodzę z moim 2letnim synem do niej od początku,nigdy nie powiedziała nam że przychodzimy z małym problemem,wręcz przeciwnie zawsze powtarzała ze "lepiej o jeden raz za dużo przyjść niż za mało". Nie zauważyłam oby patrzył na zegarek i wyliczała nam czas wizyty,jest kompetentnym lekarzem, szczegółowo omawia metodę leczenia.Mój synek ją uwielbia.

najlepszy pediatra z jakim miałam kiedykolwiek kontakt, jest lekarzem prowadzącym moich obu synów od urodzenia i zrobię wszystko aby pozostała nim do ich pełnoletności, osoba o niezwykłej cierpliwości i wspaniałym podejściu do małych pacjentów, moje dzieci ją uwielbiają, dzieci są zawsze dokładnie przebadane, diagnoza i sposób leczenia szczegółowo omówione, nie robi problemów z wystawianiem skierowań do specjalistów ani na dodatkowe badania, lekarz godny polecenia

Stanowczo nie polecam! Aż trudno uwieżyć że tacy ludzie mają leczyć nasze dzieci, nie wiem czy poszlabym do tej " Pani dr." po porade z chomikiem, a co dopiero z dzieckiem!Po tym jak zostałam dziś potraktowana przez tą Panią postanowiłam przenieść moje dziecko do innej przychodzni.

Po przejściu od Dr Dębińskiej jestem pod wrażeniem Dr Ornas.Potrafi pomóc mojej córce.Moim zdaniem lekarz z powołania!Mało takich co nie patrzą aby wcisnąć chore dziecko do siebie prywatnie!Polecam!

Pani doktor miewa swoje humory. Raz jest słodka i przesympatyczna a raz zła, ze w ogóle musi pracować i, że w ogóle pacjenci przychodzą z "byle czym" zajmując miejsce tym naprawdę chorym. Ogólne wrażenie niekorzystne. Tak jak pisał ktoś z poprzedników, patrzy na zegarek, ile czasu bada pacjenta a przecież musi do domu wyjść punktualnie. Ciągle nie można się dostać, jako do lekarza prowadzącego. Jak coś trzeba wyjaśnić potrafi zadzwonić na telefon komórkowy, jednak do pani doktor nie ma szans się dodzwonić i poradzić. Niestety, rutyna, lekceważenie i masówka bierze górę !

wspaniały lekarz, ciepły sympatyczny, rzeczowy, moje dzieci ją uwielbiają

wspaniały lekarz, ciepły sympatyczny, rzeczowy, moje dzieci ją uwielbiają

Nie polecam. Początki były wspaniale.. Ale tylko jak dziecko było zdrowe. Liczy czas na wizycie.. Cały czas podkreśla, ze "ma tylko 10 minut na pacjenta". Jest bardzo mila, dokładnie wyjaśnia stawianą przez siebie diagnozę, lecz niestety zawsze towarzyszy temu pośpiech..I bardzo ciężko się do niej dostać z chorym dzieckiem. przez co dziecko ma co chwilę innego lekarza, a prowadzącego nie widzi na oczy.

najbardziej oddana dzieciom zawsze mozna na NIA liczyc

najbardziej oddana dzieciom zawsze mozna na NIA liczyc

Niestety jest to pediatra moich dzieci (którego zamierzam zmienić).To niemiła osoba, nie poświęcająca zbytnio czasu choremu.Zawsze jak z dzieckiem u niej jestem,nie wysłucha dokładnie "z czym" przyszliśmy, tylko popędza. Nie polecam!