lekarz Maria Pagacz

Laryngolog

wspaniała,ciepła osoba godna polecenia pod wzgledem podejscia do pacjenta,uprzejmości jak rownież trafnych diagnoz

Świetny lekarz, dokładnie długo i starannie badał ciężko chorą osobę. Wyjaśnił opiekunom chorej, na czym dokładnie polega choroba i jak można w najlepszy sposób pomóc chorej w jej dolegliwościach i cierpieniu. Pomimo swoich licznych zajęć znalazł czas by odwiedzić chorą w domu i udzielić jej pomocy. Kilku lekarzy niestety odmówiło mi zbadania chorej w domu. Na koniec wizyty Pani pocieszyła opiekunów, dodała otuchy i sił do dalszej pielęgnacji chorego. To już dziś bardzo rzadki przypadek, by oprócz rutynowego wypisania recept, okazywać szczerą troskę i współczucie chorej. Życząc osobiście chorej szybkiego powrotu do zdrowia, dodając otuchy do dalszej walki z chorobą, Pani doktor opuściła nasz dom pozostawiając nas w dobrym nastroju i nadziei, że wspólnymi siłami uda nam się zwalczyć chorobę. Z całego serca polecam lekarza, którego w głębi serca pragniemy mieć przy sobie w razie choroby.

Super!! Bardzo kompetentna Pani Doktor!! Od wielu miesięcy borykałem się z problemami uszu, Pani Doktor jest bardzo doświadczona, rzetelna, uczciwa i miła. To świetny lekarz! Piszę ogólnikami bo nie będę tu roztrząsać moich problemów zdrowotnych ale wiele gabinetów odwiedziłam i nikt tak w 100 procentach nie spełnił moich oczekiwań jak Pani Doktor,a przede wszystkim wyleczył do końca!! POLECAM!!!!!!!

Dobry lekarz, chodziłam do innych laryngologów z ciagłym bólem gardła co tłumaczono mi że tak musi byc. Pani pagacz wytłumaczyła, ze to pozostałośc po duzej liczbie infekcji i gardło jest przesuszone dlatego potrzebuje czasu aby 'dojść" do siebie ból jest spowodowany nie infekcjami i tak musi byc ale wlasnie suchościa w gardle i trzeba duzo pic i nawilżać go i z czasem wszystko sie unormuje. Poleceam tego lekarza z czystym sercem

Mam torbiel w zatoce szczękowej, pani doktor rewelacyjnie odczytała ze zdjęcia RTG co mi dolega i dlaczego tracę wzrok. Po odebraniu rezonansu potwierdziła się jej diagnoza. Teraz oczekuję na operację. Naprawdę warta polecenia.

Super lekarz, chodziłam do niej sama i z dziećmi. Zawsze wyleczyła infekcję i to bez antybiotyku