lekarz Maria Pasturczak

Laryngolog

Wspaniały,kompetetny lekarz,z troska podchodzi do pacjenta,poswieca mu swoja uwage i dokladnie wszystko wyjasnia. Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Zdecydowanie najlepszy laryngolog u jakiego byłam. Pani dr jest kompetentna, poświęca czas, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy !

Lekarz który moim zdaniem nie powinien podejmować się leczenia dzieci jeśli jest już w tym wieku. z całym szacunkiem do osoby pani doktor ale w naszym przypadku zamiast pomóc kilka razy zaszkodziła naszym dzieciom. samo płukanie nosa to nie wszystko. podstawą powinna być odpowiednia diagnoza a myślę że trudno nie zauważyć u dziecka ostrego zapalenia ucha, zaznaczam że w takim momencie nie wolno płukać nosa bo przynosi to tylko odwrotny efekt i sprawia jeszcze większy ból w uchu. a leczenie witaminą C to chyba już archaiczny sposób tym bardziej jeśli jest ewidentne zapalenie ucha.
niestety w naszym przypadku taka sytuacja już się powtórzyła kilka razy dlatego nie polecamy tego lekarza.

To nie tylko wspaniały lekarz, ale i bardzo dobry człowiek. Żałuję, że trafiłam do Pani doktor, kiedy syn był już po wielu kuracjach antybiotykowych. Z kolejnej anginy został wyleczony przy pomocy metod naturalnych. Obecnie to lekarz całej mojej rodziny i wielu znajomych. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Trafiłam do tego lekarza dzięki opiniom innych pacjentów i jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani doktor podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem i uprzejmościa.Każdy problem wytłumaczy z uśmiechem na twarzy,nic dodać nic ując,polecam lekarza w 100% dla młodego i troche starszego

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Włocławek"?

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek