dr n. med. Maria Pawińska-Proniewska

Dermatolog

Byłem kilka razy ze zmianami skórnymi i zawsze otrzymałem radykalną pomoc Pani doktor. Polecam, choć kolejka i tak jest dość długa a pod drzwiami słyszy się tylko pozytywne opinie o Pani doktor

Pani nawet mnie nie raczyła zbadać. U mnie w przychodni przyjmuje również jako internista. Z infekcją dróg oddechowych Pani nawet nie zbadała gardła, nie posłuchała nie zmierzyła temperatury. Po czym chciała przepisać mi antybiotyk. Przez takich lekarzy umierają ludzie! Kiedyś zgłosiłam się z czyrakiem to przepisała mi beta karoten i witaminy. Polecam omijać takich pseudo lekarzy

Kiedyś zgłosiłam się z czyrakiem to przepisała mi beta karoten i witaminy.
Polecam omijać takich pseudo lekarzy

szarlatanka. moja mama walczy o zycie po jej "konsultacji" i arogankim podejsciu do chorej staruszki

szarlatanka.

Doskonaly lekarz, mysli precyzyjnie, tlumaczy klarownie, zborna w diagnozowaniu, sprawnie radzi sobie z formalnosciami, w naturalny sposob uprzejma i zyczliwa pacjentom. Oby mi sie czesciej trafiali tacy lekarze

Oby mi sie czesciej trafiali tacy lekarze

WSPANIAŁA LEKARZ, A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU.MAM WIELKIE ZAUFANIE, ŻE ZNALAZŁEM SIĘ POD OPIEKĄ PANI DOKTOR PAWIŃSKIEJ Z PRZY-- CHODNI NUCLEUS NA UL. KOBIELSKIEJ(PRZENIESIONA ZE STOCZ-- KOWSKIEJ).-PANI WDZIĘCZNY PACJENT R.SZELĄG

CHODNI NUCLEUS NA UL. KOBIELSKIEJ(PRZENIESIONA ZE STOCZ--
KOWSKIEJ).-PANI WDZIĘCZNY PACJENT R.SZELĄG

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUG PANI DOKTOR MARI

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUG PANI DOKTOR MARI

dzięki pani doktór która nawet nie raczyła mnie zbadać trafiłam w ciężkim stanie na stół operacyjny

Wspaniały lekarz z powołania wkładający mnóstwo serca w swoja pracę. Nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta jak u Pani Pawińskiej. Dokłada wszelkich starań, aby dobrać prawidłowe leczenie, bez skutków ubocznych. Leczy kompleksowo i nie zaczyna terapii od bardzo silnych leków co jest ogromnym plusem. Najlepszy dermatolog do jakiego mogłam trafić. Serdecznie polecam!

Lekarka arogancka i niesympatyczna, a do tego niestety chyba też niezbyt kompetentna. Moim zdaniem nie radzi sobie w kontaktach z ludźmi.

Pani Pawińska poświęca pacjentowi ok. 4-5 min, nie zadając podstawowych pytań wymaganych podczas wywiadu lekarskiego. Jest dość miła, ale ciągle myli się jak wypisuje zwolnienia, recepty itp, w dodatku ma pretensje, że musi to poprawiać i wykłóca sie, mimo że nie ma racji (np. twierdziła, że można przyjść do pracy przed zakończeniem się zwolnienia i zusowi nic do tego, podczas gdy w razie np. wypadku w pracy podczas zwolnienia pracownika pracodawca może mieć poważne problemy). Za każdym razem, jak u niej byłam (zawsze przekierowywano mnie do niej z powodu nieobecności innego lekarza), przepisywała mi to samo. Kolejki są, owszem, z powodu braku organizacji w przychodni Nucleus. Ostatnio musiałam czekać 2 godziny, w tym 0,5h po wizycie na zwolnienie (bo pani doktor nie chciała wypisać go od razu). Nie polecam!