Maria Pawlas-Plewnia

Okulista

Polecam fachowe podejście do pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba na diagnozę mało takich lekarzy dzisiaj niestety...moja ocena 6

Po kilku wizytach u różnych okulistów akurat ta pani doktor jest najbardziej odpowiednia. Miła sympatyczna uprzejma wytłumaczy ... Ma super podejście do dzieci a chodzimy w trójkę do niej. Jest jak najbardziej godna polecenia wszystkim, którzy chcą zasięgnąć fachowej porady. Naprawdę warto

uczeszczałam z dzieckiem (3 lata) do Pani doktor. Ma świetne podejscie do dzieci.Dobry specjalista.

Bardzo dobry lekarz - specjalista chorób oczu. Polecam wszystkim Panią Pawlas-Plewnię ze względu na to, że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi i uważnie bada, dlatego też potrafi dobrać także odpowiednie leczenie. Poza tym miła i kompetentna Pani. Byłam już u wielu okulistów, ale Pani Pawlas-Plewnia naprawdę rzetelnie i profesjonalnie traktuje każdego. Nie zamieniłabym tego okulisty na żadnego innego.

Wciąż poszukujesz "Okulista Wodzisław Śląski"?

os. 30-lecia 1a
Wodzisław Śląski