lekarz Maria Piotrowska

Endokrynolog, Pediatra

Niesamowicie kompetentna pani endokrynolog. Nigdy nie zignorowała żadnego mojego zapytania czy obawy-wszystko zawsze wytłumaczy, odpowiednio pokieruje niczego niebagatelizując. To ona pomogła mi w diagnozie chorej tarczycy zlecił szybkie badania i... zawroty głowy, bóle gardła jak ręką odjoł. Dzięki pani doktor moja córka uzyskała właściwą pomoc w podobnym problemie, a właściwie najpierw ona a potem ja, jako ta którą przekazała jej kłopoty z tarczycą. Żaden lekarz wcześniej nie zajął się nami nawet na wielu wizytach tak dobrze jak pani Piotrowska na pierwszej wizycie! Szczerze polecam☺

Polecam Panią dr jest na prawdę dobra w tym co robi 😊 byłam wczesniej u innych lekarzy endokrynologow ale na prawde nie ma porównania. Polecam Panią dr Marię Piotrowską

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Radom"?

Długa 74

Radom