lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

Bardzo się cieszę że trafiłam do tej Pani doktor. Rewelacja i naprawdę szybko zajęła się moją córką. Jesteśmy w trakcie badań i wiem w końcu dokąd mamy iść dalej z leczeniem.

Wspaniały lekarz, jesteśmy na początku drogi z zn ale wiem że dzięki pani doktor będzie dobrze , szybka diagnoza i jeszcze szybsze działanie wszystko na cito .

Od 13 lat leczę u Pani doktor syna na Zespół nerczycowy miałam do czynienia z różnymi lekarzami i wiem że mamy ogromne szczęście że mamy takiego lekarza

Wspaniała doktor, indywidualne podejście, odpowiednie kompetencje, kompleksowe wskazówki i wszelkie dostępne badania. Polecam.

bardzo dobra lekarka potrafi postawić szybką diagnoze

bardzo dobra lekarka potrafi postawić szybką diagnoze

może i kompetentna i z dużą wiedzą, ale bardzo nieprzyjemna i wiecznie nadęta...

Dzięki pani doktor Pniewskiej moja córka została bardzo szybko zdiagnozowana. gdzie pediatra zbagatelizowała problem dziecka przez 6 lat córka była leczona na zapalenie gardła a teraz jest odporna na wszystkie antybiotyki. Dzięki pani doktor córka jest już pod opieką CZD. Polecam doktor Pniewska. Dziękuje

Ogólnie polecam, jednak co do ustalania leczenia niekoniecznie.

Ogólnie polecam, jednak co do ustalania leczenia niekoniecznie.

Osobiście nie korzystałam z usług Pani dr,ale znajomi bardzo ją chwalą i mają z nią kontakt.