lekarz Maria Pociej-Żero

Wspaniały lekarz i operator. Jesteśmy z synem po drugiej operacji zeza u tej samej pani doktor i jestem tak samo pod wrażeniem, jak 9 lat temu. Oprócz kompetencji zawodowych jest to specjalista o bardzo wysokiej kulturze, niezwykle szczegółowo wyjaśniający wszystkie niuanse leczenia i zainteresowany pacjentem znacznie bardziej niż tylko w zakresie pojedynczego zabiegu.

Pani dr Maria P.Ż. to doświadczony specjalista. Regularnie korzystamy z usług w OkoMedzie, prowadzi leczenie syna. Mam zaufanie do Pani doktor. Za każdym razem analizuje co było już zrobione, porównuje odczyty z badań, dopytuje. Jest osobą, która tłumaczy zrozumiale, rozmawia z rodzicami. Jest konkretna, ale przy tym zachęcająca do współpracy najmłodszych pacjentów. Niezdecydowanym szczerze polecam.

Cudowna Pani Doktor, specjalistka pod każdym względem! Świetne podejście do dzieci. Lepiej nie można trafić. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dokladnie tlumaczy sposob leczenia. Uprzejma ciepla wyrozumiala osoba. Swietny specjalista.Godna polecenia.